اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، احسان تقی زاده روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: یکی از برنامه های محوری کمیته امداد در ماه رمضان کمک به نیازمندان توزیع سبد کالاست که در قالب اجرای طرح اکرام با همکاری افراد خیر و نیکوکار تهیه و تحویل نیازمندان شهرستان می شود.
وی فضای معنوی ماه مبارک رمضان را فرصت مناسبی برای کمک به مستمندان و افراد بی بضاعت دانست و خاطرنشان کرد: افراد نیکوکار با پیروی از سیره ائمه اطهار(ع)، کمک های اهدایی خود را با حفظ کرامت در اختیار نیازمندان قرار دهند.
وی بیان کرد: مردم شهرستان آران و بیدگل به خاطر پیشینه مذهبی و نوع دوستی خود کمک‌ های زیادی به کمیته امداد می ‌کنند به طوریکه در سال گذشته مبلغ 28 میلیارد ریال درآمد مردمی جذب شده است.
تقی زاده اظهار کرد: از نیمه ماه رمضان تا پایان این ماه برنامه افطاری این نهاد پابرجا است که عمده فعالیت آن در هفته اطعام مقارن با ولادت کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع) تا شهادت مولای متقیان حضرت علی (ع) (15 رمضان الی 21 رمضان) است.
وی تصریح کرد: کمیته امداد امام خمینی (ره) آران و بیدگل آماده دریافت کمک های نقدی و غیرنقدی نیکوکاران برای کمک رسانی به محرومان و نیازمندان این شهرستان است.
دو هزار و 278 خانوار زیر پوشش خدمات کمیته امداد امام (ره) آران و بیدگل قرار دارند.
مرکز شهرستان آران و بیدگل در شمالی ترین نقطه استان اصفهان، در فاصله شش کیلومتری شهرستان کاشان و 215 کیلومتری مرکز استان اصفهان قرار دارد.
7408/7472 * خبرنگار: حسین منصوری فر * انتشار: محمد جهانگیریان

* آگاهی از آخرین اخبار شهرستان های شمال استان اصفهان در کانال تلگرام ایرنا کاشان:
* لینک های جستجو کانال: irnakashan / https://telegram.me/irnakashan@
*ایمیل: kashan@irna.ir
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.