اخبار مرتبط

روابط عمومی دادگستری کل استان اصفهان با انتشار بیانیه‌ای اظهارات بانوی ووشوکار سمیرمی که چندی پیش در برخی رسانه‌ها منتشر شده بود را کذب اعلام کرد و این اقدام را مصداق نشر اکاذیب دانست.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان اصفهان، پرونده قضایی بانوی ووشوکار سمیرمی متشکله در دادسرای عمومی و انقلاب این شهرستان هیچ‌گونه ارتباطی با اهدا مدال وی به رئیس‌جمهور منتخب نداشته و اخبار منتشره در این‌خصوص کذب است.

این روابط عمومی موضوع را بدین‌گونه تشریح کرد: نامبرده به اتهام اخلال در نظم عمومی از طریق هیاهو و ایجاد تجمعات غیر قانونی به اتفاق چند نفر دیگر به دادسرا احضار و اتهامات در این‌خصوص به ایشان تفهیم شده و در نهایت همگی با صدور قرار تأمین قانونی آزاد و پرونده در حال سیر تحقیقات تکمیلی است و برای خانم شهربانو منصوریان نیز قرار تأمین التزام به حضور با وجه التزام یک‌صد میلیون ریال صادر و به وی ابلاغ شده است.

در پایان با عنایت به مراتب یاد شده اعلام می‌دارد پرونده قضایی متشکله درباره بانوی ووشوکار سمیرمی هیچ‌گونه ارتباطی به اهدا مدال وی به حسن روحانی نداشته و شایسته است بانوی قهرمان و افتخار آفرین کشور از نشر این‌گونه اظهارات کذب که می‌تواند مصداق نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی باشد خودداری کند.

انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.