اخبار مرتبط

** رسول زرگر پور استاندار اصفهان گفت: عنوان دولت زیست محیطی شایسته دولتی است که برغم همه معضلات اقتصادی و اجتماعی به جای مانده از دولت پیشین، رویکردها و خدمات زیست محیطی را در اولویت نخست کاری خود قرار داده است.

** سید امر محسن ضیایی رئیس جمعیت هلال احمر از خیران خواست برای توسعه پایگاههای امداد و نجات که با جان انسان ها ارتباط مستقیم دارند، پیشگام شوند.

**غلامعلی رجائی یک فعال سیاسی در جشن پیروزی ستاد حسن روحانی در نجف آباد گفت: مردم ایران با رای بالای خود به ریاست جمهوری آقای روحانی، به کسانی که دوباره می خواستند کشور را در لبه پرتگاه قرار دهند، نه بزرگی گفتند.

** حمید ظهرابی مدیرکل حفاظت محیط زیست استان اصفهان گفت: بهبود کیفیت هوا یکی از اتفاقات خوب در استان است که در آغاز فعالیت دولت گذشته با اجرای برنامه جامع کنترل کیفی هوای اصفهان رخ داد.

** علیرضا فیروز معاون اداری، مالی دانشگاه فنی و حرفه ای کشور گفت: صنایع دستی پتانسیل فراموش شده ای است که احیای آن می تواند به صنعت و فرهنگ کشور کمک کند و سنت ها را زنده نگه دارد.

** دکتر کیانوش جهانپور مسئول روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: مشکل یا کمبودی در زمینه تامین داروی خاص بیماران نقص ایمنی اولیه (IVIG) در این استان وجود ندارد.

** فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان از برقراری پروازهای مسیر آدنا - اصفهان و برعکس خبر داد.

**محمد عیدی، مدیر هنری سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان از گردآوری و رونمایی مجموعه ای از آثار استاد جلال تاج اصفهانی صاحب مکتب آواز اصفهان در قالب دو لوح فشرده خبر داد.


گ/6994 *خبرنگار: آرزو فلاح - انتشار دهنده : عمادی
کانال اطلاع رسانی : https://telegram.me/esfahanirna
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.