اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا از روابط عمومی دانشگاه صنعتی اصفهان، رئیس پژوهشکده اویونیک دانشگاه صنعتی اصفهان روز چهارشنبه هدف از این بازدید را معرفی توانمندی ها، امکانات آموزشی و تحقیقاتی پژوهشکده این پژوهشکده بیان کرد و گفت: در جریان این بازدید و طی نشستی مشترک با حضور اساتید و کارشناسان این پژوهشکده، ریاست دانشکده برق و کامپیوتر دانشگاه صنعتی اصفهان و هیئت آلمانی در زمینه همکاری‌ و تعامل بیشتر طرفین مذاکره شد.
' وحید غفاری ‌نیا ' با اشاره به ساختار، توانمندی ‌ها، زمینه ‌های پژوهشی و تحقیقاتی و جایگاه علمی دانشگاه صنعتی اصفهان با اشاره به زمینه ‌های پژوهشی و پروژه ‌های انجام شده توسط پژوهشکده اویونیک این دانشگاه، افزود: اجرای طرح توسعه فناوری ‌های کلیدی هواپیمای مسافربری 150 نفره در حوزه اویونیک مهمترین طرح پژوهشی انجام شده در این پژوهشکده است.
نمایندگان اتحادیه صنایع هوافضای ایالت باواریای آلمان نیز در این دیدار، فعالیت‌ها و توانمندی ‌های خود در حوزه هوایی را ارائه کردند.
در جریان این نشست همچنین باتوجه به علاقه ‌مندی طرفین برای توسعه همکاری‌، مذاکراتی در زمینه تبادل دانشجو، انتقال فناوری، آموزش و خرید برخی محصولات هوایی غیر نظامی انجام شد.
اتحادیه صنایع ایالت باواریای آلمان در سال گذشته نمایندگی رسمی خود در تهران را به منظور برقراری ارتباط مؤثر با شرکت‌ها و مراکز علمی و تحقیقاتی ایران تأسیس کرده است.
اتحادیه صنایع ایالت باواریای آلمان بر پایه برق و الکترونیک و فلزات تشکیل شده است و دارای ۲ هزا و ۶۰۰ عضو و ۴٫۵ میلیون نفر کارمند است.
درآمد ناخالص ملی ایالت باواریا دارای ۵۲۲ میلیارد یورو است که سهم ۱۸ درصدی از درآمد ناخالص آلمان را تشکیل می‌ دهد.
د 7150 / 2093 ** خبرنگار: علی نعمانی ** انتشاردهنده: اصغر دواتگر
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.