اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، منصور خانی روز سه شنبه در جمع جوانان عضو هلال احمر در خانه داوطلب اردستان افزود: جوانان عضو هلال احمر آموزش های امداد و نجات و کمک های اولیه را فرا گرفته اند.
وی با بیان این که جوانان در دنیا الگوهای مختلفی دارند تصریح کرد: جوانان ایران الگویی چون حضرت علی اکبر (ع) دارند که اگر راه و روش آن حضرت را در زندگی پیاده کنند از آسیب های اجتماعی جامعه مصون خواهند بود.
رئیس جمعیت هلال احمر اردستان گفت: یکی از برنامه های هفته هلال احمر برگزاری جشن میلاد حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان است که امروز با حضور شما جوانان عضو هلال احمر در حال برگزاری است.
خانی هم چنین از برگزاری نشست هم اندیشی با دبیران کانون های دانشجویی، دانش آموزی و روستایی و برگزاری دوره های آموزشی و بازآموزی برای تیم های امدادی و سازماندهی شده و برگزاری المپیاد جوانه ها با رویکرد مانور امدادی در پیش دبستانی سما و نشست با سرگروه های داوطلبان و اعضای فعال سازمان جوانان به منظور گرامیداشت هفته هلال احمر خبر داد.
وی گفت: جمعیت هلال احمر اردستان با هزار و 704 نفر عضو و داوطلب دارای 13 کانون دانش آموزی، چهار دانشجویی، دو کانون طلاب و دو کانون روستایی است.
خانی با اشاره به این که وظیفه جمعیت هلال احمر امداد رسانی به آسیب دیدگان است خاطرنشان کرد: سازمان جوانان هلال احمر یکی از سازمان هایی است که نقش مهم و اثر گذاری را در زمان بروز حوادث طبیعی و عملیات امداد و نجات بر عهده دارد.
وی با اشاره به 18 اردیبهشت و 21 آگوست روز جهانی هلال احمر و صلیب سرخ افزود: بیش از 190 کشور جهان عضو صلیب سرخ و هلال احمر هشتند و ایران 95 سال است که جمعیت هلال احمر دارد.
مرکز شهرستان اردستان در118کیلومتری شمال مرکز استان اصفهان قراردارد.
7408/7431 * خبرنگار: رحمت الله عامری نیا * انتشار: محمد جهانگیریان

* آگاهی از آخرین اخبار شهرستان های شمال استان اصفهان در کانال تلگرام ایرنا کاشان:
* لینک های جستجو کانال: irnakashan / https://telegram.me/irnakashan@
*ایمیل: kashan@irna.ir
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.