اخبار مرتبط

**احمد رضوانی، فرماندار اصفهان گفت: در روند اجرای انتخابات، قانونگرایی و حرکت بر محور قانون در صدر و اولویت برنامه های هیات های اجرایی انتخابات این شهرستان است.

**ولی الله میرخانی، معاون اداری مالی و پشیبانی دانشگاه اصفهان از افزایش 275 درصدی تفاهمنامه های همکاری علمی و پژوهشی این دانشگاه با دانشگاه ها و موسسه های علمی خارجی در دولت یازدهم خبر داد.

** محمد کیانوش راد، نماینده اسبق مردم اهواز در مجلس ششم ،در ویژه برنامه انتخاباتی 'بیم یا امید' که در دانشگاه هنر اصفهان گفت: امروز همه به مشکلات کشور آگاه هستند ولی باید متناسب با بودجه کشور برنامه ریزی کرد و وعده هایی که داده می شود باید متناسب با این درآمدها باشد.

**حسین نقاش راد، دبیر اسبق انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران در ویژه برنامه انتخاباتی 'بیم یا امید' گفت: ذات دانشگاه محلی برای عقلانیت انتقادی و محل تولید فکر و اندیشه است.

**در پی واژگونی یک دستگاه مینی بوس در اتوبان معلم ابتدای جاده اصفهان به سمت تهران ، 23 تن ازسرنشینان این خودرو مصدوم شدند.

**دوازدهمین سمینار 2 سالانه الکتروشیمی ایران روز چهارشنبه با حضور پژوهشگران، استادان و دانشجویان در دانشگاه اصفهان آغاز به کار کرد.

**دکتر حیدرعلی عابدی، عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: دولت روحانی به سلامت مردم بها داد و با اجرای طرح تحول سلامت، مسیر درستی را پیمود.

**نقاط مختلف استان اصفهان تا اواسط هفته آینده شاهد ناپایداریهای جوی و بارش های پراکنده است.

گ/6994 / 2093 *خبرنگار: آرزو فلاح * انتشاردهنده: اصغر دواتگر
کانال اطلاع رسانی : https://telegram.me/esfahanirna

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.