اخبار مرتبط

مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان گفت: تمام اماکن ورزشی باید در مزایده شرکت داده شوند و نمی‌توانیم مکانی را بدون تشریفات غیرقانونی در اختیار هیئت‌های ورزشی قرار دهیم.
محمد سلطان حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایسنا-منطقه اصفهان، اظهار کرد: بر اساس قانون تمام اماکن ورزشی باید در مزایده شرکت داده شوند، اما برای اینکه هیئت‌های ورزشی با مشکل نبود و یا کمبود فضای تخصصی برای تمرینات روبرو نشوند از راهکارهای مختلفی برای حضور آن‌ها در مزایده و در اختیار گرفتن این اماکن استفاده می کنیم. بااین‌حال اگر هیئتی برای تمرینات خود با مشکل روبرو است، اطلاع رسانی کند تا برای رفع آن اقدام کنیم.
وی افزود: در اصفهان هزار راه رفتیم تا هیچ هیئتی برای انجام فعالیت‌های خود با مشکل روبرو نشود، اما بدون انجام تشریفات قانونی نمی‌توانیم یک مکان را در اختیار هیئت های ورزشی بگذاریم. با برنامه‌ریزی انجام شده بیشتر هیئت‌های ورزشی یک سالن تخصصی در اختیاردارند تا هم در بخش رشد و توسعه رشته خود و اختصاص ساعت تمرین به ورزشکاران و هم در بخش درآمدزایی بتوانند راحت تر فعالیت کنند.
مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان خاطرنشان کرد: در خصوص برخی از هیئت‌هایی که مخاطبان خاصی دارند و نیاز به توجه بیشتری دارند، نیز با خیرین ورزش یار وارد مذاکره شدیم و جلساتی را با آن‌ها و همچنین روسای هیئت‌ها داشتیم تا بعد از مشخص شدن زمین و در اختیار گذاشتن آن به این افراد فضای ورزشی مناسبی را برای این گروه از ورزشکاران استان آماده بهره‌برداری کنند. به عنوان مثال؛ برای هیئت بیماران خاص، خیر ورزش یار محمدمهدی هدایت و شیخ سجادیه برای هیئت ناشنوایان و یکی دو نفر دیگر برای برخی هیئت‌های دیگر جلسه داشتیم که نتایج خوبی در پی داشته است.
کد خبرنگار: 13042

انتهای پیام انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.