اخبار مرتبط

امیر سرتیپ دوم خلبان ستاد علیرضا انگیزه روز سه شنبه در نشستی خبری با خبرنگاران اصفهان افزود: علاوه بر اعزام نیروهای نظامی برای خدمت رسانی به مردم، ظرفیت هوایی این یگان نیز برای کمک به مناطق سیل زده بکار گرفته شد.
وی اضافه کرد: با جمع آوری کمک های آینده مردم و لزوم امدادرسانی سریع، نیروی هوایی ارتش در اصفهان، همکاری لازم برای ارسال کالا و اعزام نیروها را انجام می دهد.

***امدادرسانی هوانیروز اصفهان در سه استان***
جانشین هوانیروز اصفهان نیز در این نشست به آمادگی این یگان برای ارائه خدمات در زمان صلح و آرامش خبر داد و گفت: هوانیروز در زمان های مختلف، پیشتاز کمک به مردم بوده و با سازمان ها و نهادهای استان همکاری داشته است.
سرهنگ خلبان عزیزالله امیری افزود: هوانیروز در حوادث طیبعی و غیرطبیعی از جمله کمک به زلزله زدگان کرمانشاه، سیل زدگان و سقوط هواپیما در یاسوج، آمادگی و همکاری خود را ثابت کرده است.
وی ادامه داد: در امداد رسانی به مجروحان حوادث جاده ای با اورژانس همکاری دارد و اورژانس هوایی در سه استان اصفهان، چهارمحال و بختیاری و مرکزی خدمت ارائه می دهد.
امیری خاطرنشان کرد: با اعلام حادثه در شرایط سخت و ضرورت امدادرسانی سریع، اورژانس هوایی با مدیریت هوانیروز، افراد مصدوم و بیمار به نزدیکترین مرکز درمانی انتقال داده می شود.
این نشست خبری به مناسبت هفته ارتش برگزار شد که فرماندهان یگان های مختلف نظامی در این جلسه به سووالات خبرنگاران پاسخ دادند.
هوانیروز و یگان هوایی شهید بابایی اصفهان، یکی از مهمترین مراکز نظامی کشور محسوب می شود.
29 فروردین، روز تجلیل و تکریم رشادت های پرسنل ارتش جمهوری اسلامی است که حضور خود را برای فداکاری در راه استقلال و حفظ تمامیت ارضی در مرزهای زمینی، هوایی و دریایی کشور اعلام کردند.
6027/7131
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.