اخبار مرتبط

به گزارش روز دوشنبه ایرنا سیدعلی موسوی در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرضا که در محل فرمانداری این شهرستان برگزارشد، گفت: با توجه به مشکلات اقتصادی دولت ، میزان این تسهیلات نسبت به سال96، 13 درصد کاهش یافته است.
موسوی تصریح کرد: این تسهیلات در سال 96به 61معتاد بهبود یافته اعطا شه بود.
وی افزود: سال گذشته به 12 نفر از زنان سرپرست خانوار، تسهیلات اشتغال زایی به ارزش یک میلیارد و 375میلیون ریال پرداخت شد.

*** 60 درصد توان اجرایی پلیس شهرضا صرف مقابله با مواد مخدر می شود
فرماندار شهرستان شهرضا گفت: 60 درصد از توان اجرایی پلیس شهرضا در ایستگاه انتظامی 'شهید امامی' صرف مقابله با ورود مواد مخدر و کالای قاچاق به داخل کشور می‌ شود.
علی اصغر رفیعی نژاد گفت: با توجه به اهمیت جلوگیری از فعالیت خرده فروشان ،امسال پلیس مبارزه بامواد مخدر شهرضا بیشترین تمرکز خود را بر دستگیری خرده ‌فروشان مواد مخدر در مناطق آسیب ‌پذیر قرار داده است.
رفیعی نژاد تصریح کرد: در سال 97 نسبت به سال 96 میزان کشفیات موادمخدر در شهرستان شهرضا و ایست و بازرسی شهید امامی 11درصد افزایش داشته است.
وی افزود: در سال گذشته 200 نفر از معتادان دستگیر و به کمپ‌ها اعزام شدند که این تعداد درمقایسه با سال 96 افزایش 33 درصدی دستگیری معتادان را نشان می دهد.

*** 220 هزار مرسوله پستی وارد شهرضا شد
رییس اداره پست شهرستان شهرضا گفت: سال گذشته 220 هزار مرسوله وارد این شهرستان و بیش از 150 هزار مرسوله صادر شده است.
علیرضا گلابی گفت: هم اکنون سرویس های نوین و الکترونیک و سرویس متعارف پیشتاز، ویژه ، سفارشی و عادی در اداره پست شهرضا فعال است.
گلابی تصریح کرد: در سطح شهر شهرضا،17 دفتر ارتباطی شهری تاسیس شده که 15 دفتر فعال و 2 دفتر غیر فعال است.
وی افزود: در سطح روستاها پنج دفتر ارتباطی روستایی و پنج نمایندگی روستایی فعال است.
رییس اداره پست شهرضا از فعالیت یک دفتر نمایندگی توزیع شهری در شهر منظریه و یک دفتر قبول شهری در شهرک صنعتی رازی شهرضا خبرداد و افزود: دفتر پستی شهرک رازی به صورت خصوصی بعد از دریافت مجوز از تهران به منظور حمایت از تولید ملی و تسهیل دریافت و ارسال مرسولات پستی و ارائه تخفیفات ویژه تولید کنندگان اواخر سال گذشته افتتاح شد.
شهرستان شهرضا با جمعیتی حدود160هزار نفر در 70 کیلومتری جنوب اصفهان قرار دارد.
6022 ت/7144
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.