اخبار مرتبط

فرمانده انتظامی استان اصفهان از دستگیری 6 متهم به اخلال در نظام اقتصادی و بانکی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش ایلنا، سردار مهدی معصوم بیگی امروز با بیان اینکه در پی شکایت نمایندگان حقوقی سه بانک از مدیران سه شرکت تجاری در استان، موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی استان قرار گرفت، ظهارداشت: در تحقیقات مشخص شد این افراد با ثبت قانونی سه شرکت تجاری صادرات و واردات اقدام به اخذ تسهیلات بانکی به مبلغ 967 میلیارد ریال کردند اما نه تنها هیچ‌گونه فعالیت تجاری انجام ندادند بلکه پس از موعد مقرر از پرداخت بدهی خود امتناع و متواری شدند.

رییس پلیس استان اصفهان یادآور شد: در بررسی‌ها مشخص شد نشانی‌های مندرج در مدارک ارائه شده به بانک و اداره ثبت شرکت‌ها از سوی 6 نفر متهم تغییر یافته و به همین دلیل هیچ‌گونه ردی از آنها وجود نداشت. با تلاش‌های شبانه‌روزی و گسترده کارآگاهان مبارزه با جرایم اقتصادی پلیس آگاهی استان و انجام اقدامات علمی و تحقیقاتی وسیع، مخفیگاه‌های متهمان شناسایی و در چند عملیات جداگانه تمامی متهمان این پرونده‌ها دستگیر و برای اقدامات قانونی در اختیار مراجع قضایی قرار گرفتند.

معصوم‌بیگی تاکید کرد: با تشکیل پلیس امنیت اقتصادی در نیروی انتظامی و تعامل گسترده دستگاه قضائی با این نیرو، مقابله با اخلالگران نظام اقتصادی کشور با شتاب بیشتری دنبال می شود و فضا برای این گونه افراد روز به روز نا امن خواهد شد. در این راستا پلیس اجازه ناامنی و دستبرد به اموال بیت‌المال را به افراد فرصت‌طلب و سودجو نخواهد داد.

انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.