اخبار مرتبط

حسن امجدی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: نوروز امسال به 55 هزار و 332 مسافر خدمت رسانی شد که از این تعداد 25 هزار و 995 مسافر ورودی و 29 هزار و 337 مسافر خروجی است.
وی تصریح کرد : فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان در این ایام میزبان پروازهایی از شهر های آبادان، اهواز، بندرعباس، بوشهر، تبریز، تهران، خارک، رشت، سیری، شیراز، عسلویه، قشم، کرمان، کیش، لاوان، ماهشهر و مشهد و کشورهای ترکیه ،‌ آذربایجان، ‌عراق، ‌امارات ،‌کویت و قطر بود.
مدیرکل فرودگاه های استان اصفهان اظهار داشت: با وجود بارش های روزهای اخیر هیچ کدام از پروازهای این فرودگاه لغو نشده و پروازها طبق برنامه در حال انجام است.
وی بیان کرد: فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان و تمامی نهادها و ارگان‎های مستقر در آن آماده ارائه خدمات به مسافران نوروزی هستند.
فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان، فرودگاه احتیاطی تمامی پروازهای فرودگاه مهرآباد و امام خمینی(ره) و بیش از 60 درصد از پروازهای داخلی فضای کشور است.
همچنین فرودگاه اصفهان ، معین فرودگاه های تهران و 10 استان دیگر در زمان بروز حوادث غیر مترقبه است.
فرودگاه بین المللی شهید بهشتی در شرق اصفهان دارای 2 باند به طول چهار هزار و 397 متر و عرض 45 متر با 10 جایگاه پذیرش انواع هواپیمای مسافربری و ترمینال پروازهای داخلی و خارجی است.
7150/6026/
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.