اخبار مرتبط

مرتضی جمالی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این تخلفات بیشتر شامل گرانفروشی، درج نکردن قیمت روی کالا، تقلب، گرانفروشی، کم فروشی و صادر نکردن فاکتور بوده که با بازرسی مشترک با ارگان های نظارتی از واحدهای صنفی و گزارش مردمی به دست آمده است.
وی با اشاره به اینکه 76 درصد پرونده تخلف تشکیل شده در مدت یاد شده ناشی از بازرسی و 24 درصد مربوط به گزارش های مردمی بوده است گفت: چهار هزار 479 بازرسی و نظارت بر کالا و خدمات واحدهای صنفی گلپایگان نیز امسال با بازرسی مشترک و اکییپ های بازرسی اداره صنعت، معدن و تجارت این شهرستان انجام شد.
مسئول بازرسی اداره صنعت، معدن و تجارت گلپایگان در ادامه از اجرای طرح نظارتی نوروز 98 در این شهرستان خبر داد و افزود: این طرح که از بهمن ماه امسال با هدف کنترل و نظارت بر وضعیت بازار اقلام پر مصرف ایام نوروز آغاز شد تا 31 فروردین 1398 ادامه دارد.
وی درباره اولویت‌های کالایی طرح نوروزی خاطر نشان کرد: نان، لبنیات، گوشت قرمز، گوشت مرغ، تخم مرغ، برنج، شکر، روغن نباتی، حبوبات، میوه (سیب، پرتقال)، پوشاک، کیف، کفش، آجیل، خشکبار، خواربار، شیرینی ‌جات، روغن موتور، مواد شوینده و بهداشتی و تایر خودرو از مهم ترین کالاهایی هستند که در این طرح مورد بررسی و نظارت ویژه قرار می گیرند.
در شهرستان گلپایگان حدود پنج هزارواحد صنفی در قالب 20 اتحادیه صنفی و یک اتاق اصناف به مردم خدمت رسانی می کنند.
شهرستان گلپایگان در 180 کیلومتری شمال غرب اصفهان قرار دارد.
6022/ ت/7138
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.