به گزارش ایرنا و به نقل از کانال اطلاع رسانی باشگاه ذوب آهن اصفهان، علیرضا منصوریان در رابطه با مصاف فردای تیمش برابر ماشین‌ سازی تبریز در هفته بیستم لیگ برتر فوتبال، اظهارداشت : بازی با ماشین‌ سازی سخت است و بازیکنان ما باید در این دیدار به طور کامل حرفه‌ای رفتار کنند؛ باید از هر حیث بی اشتباه باشیم تا بتوانیم با یک نمایش خوب از این بازی دست پر خارج شویم.
وی اظهارداشت : پیروزی برابر الغرافه و شکست برابر استقلال را فراموش کرده‌ایم و از این دو بازی درس‌ هایش برای ما باقی خواهد ماند از بازی مقابل الغرافه کیفیت‌ های خودمان را شناختیم و از بازی مقابل استقلال فهمیدیم هر قصوری پاسخی خطرناک دارد.
سرمربی تیم فوتبال ذوب ‌آهن اصفهان ادامه داد: از وقتی مهاجری سرمربی این تیم شده، در نتیجه ‌گیری بسیار خوب عمل کرده است ولی ما هم تیم ذوب‌ آهن هستیم و حتی اگر در رده‌ های پایین جدول حضور داشته باشیم، هر تیمی نگران مصاف با ماست.
منصوریان تصریح کرد: این از شاخصه ‌های تیم ‌های بزرگ است که حتی زمانی که پایین جدول باشند، هیچ تیمی از مصاف با آن‌ ها مطمئن نیستند.
وی ادامه داد : بازیکنان ذوب ‌آهن وظایف خود را به خوبی می‌دانند اینکه باید بی ‌نهایت مسئولیت‌ پذیر باشند و از دقیقه یک تا دقیقه 90 بر وظایف خود متمرکز و به طور کامل بدون اشتباه عمل کنند، تلاش کنند و نشان دهند که مانند نامشان بازیکنان بزرگی هستند.
سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن درباره اشتباهات داوری در این فصل و اعتراض تیم ‌ها به این موضوع گفت: فقط یک سوال از اصفهانیان دارم، اینکه چرا هیچ وقت نشده درباره اینکه ذوب‌ آهن در نیمی از بازی ‌های این فصل قربانی اشتباهات داوری شده است صحبت کنند؟ چرا این اشتباهات که عجیب و غریب‌ ترین اتفاقات داوری علیه یک تیم است به عنوان یک پرونده در کمیته داوران باز نمی‌ شود و مورد بررسی قرار نمی‌گیرد؟ چرا وقتی صحبت از سیستم VAR می‌شود نباید استفاده از آن از آسیب‌پذیرترین ورزشگاه کشور که ورزشگاه فولادشهر بود آغاز شود تا این اشتباهات پشت ‌سر هم به نوعی جبران شود، امیدواریم اصفهانیان این سوالات ما را پاسخ دهد ما نه اتهام می‌ زنیم و نه مواضع غیرحرفه‌ای مطرح می‌کنیم تنها می‌ خواهیم جواب این سوالاتمان را از اصفهانیان بگیریم که امیدواریم او خیلی صریح پاسخ دهند!
منصوریان درباره برنامه فشرده تیمش در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا، اضافه کرد: این موضوعی است که چالش دایمی ما خواهد بود اما برای نام بزرگ ذوب‌ آهن تمام تلاش خود را به کار می‌ گیریم و بیشترین تمرین و تلاش را انجام خواهیم داد تا مثل تیمی بزرگ در لیگ برتر انگلیس خیلی زود آماده مصاف‌ های مهم شویم که در کمتر از سه ماه یک تیم در فاصله‌ای کمی بیش از 80 روز باید 20 بازی برگزار کند.
وی اظهارداشت: امیدوارم هواداران ما را در دیدار با ماشین ‌سازی تنها نگذارند من دست یکایک هوادارانی که در بازی با الکویت و استقلال ما را همراهی کردند می‌بوسم آن ‌ها یکی از عناصر مهم موفقیت ما هستند که امیدواریم فردا در استادیوم فولادشهر حاضر باشند و به ما کمک کنند.
به گزارش ایرنا، دیدار تیم های فوتبال ذوب آهن اصفهان و ماشین سازی تبریز از هفته بیستم لیگ برتر فوتبال کشور عصر فردا پنجشنبه نهم اسفند از ساعت 18:30 در ورزشگاه فولادشهر اصفهان برگزار خواهد شد.
8114/6026/
انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.