اخبار مرتبط

فریدون ابراهیمی روز دوشنبه درگفت و گو با ایرنا افزود: درشهرستان نجف آباد ماهانه 20 میلیارد ریال به خانواده های تحت پوشش پرداخت می شود.
وی بابیان اینکه هدف این کمیته توانمند کردن افراد برای کاهش وابستگی و به خودکفائی رسیدن است افزود: اعتبار سال جاری این واحد برای اشتغال و خودکفائی افراد تحت پوشش بیش از 130 میلیارد ریال است که 30 میلیارد آن برای بخش تسهیلات روستایی در نظر گرفته شده است.
ابراهیمی تصریح کرد: مدیران کارگاه های صنعتی وشرکت ها اگر دراشتغال تا حداکثر پنج نفر از افراد تحت حمایت کمیته امداد اقدام کند از 2بسته تشویقی این نهاد برخوردار می شوند.
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) نجف آباد افزود: درمناطق وشهرهای بالای 20 هزارنفر بیش از هشت هزارنفر تحت پوشش کمیته امداد از بیمه خدمات درمانی و طرح پزشک خانواده استفاده می کنند.
ابراهیمی همچنین در باره پذیریش کودکان زیر پنج سال دارای سوء تغذیه گفت: هم اینک 300 کودک زیر پنج سال دچار سوء تغذیه تحت حمایت این واحد هستند که این رقم به در آینده به 620 کودک می رسد.
وی از پرداخت کمک هزینه تحصیلی به هزار و 500 دانش آموز و 300 دانشجو درشهرستان نجف آباد خبرداد و گفت: در 10 ماه گذشته برای 300 نوعروس کمک هزینه تهیه جهیزیه به میزان 50 میلیون ریال برای هر نفر پرداخت شده است.
ابراهیمی گفت: رئیس کمیته امداد امام (ره) سال گذشته در سفر به نجف آباد 20 میلیارد ریال اهدا کرد که این کمک برای خرید و تعمیر واحد های مسکونی، تهیه جهیزیه ، خرید لوازم زندگی و کمک هزینه تحصیلی افراد تحت پوشش هزینه شد.
غ - ک / 6022 / ت
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.