اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، فرماندار اردستان در حاشیه بهره برداری از 26 طرح عمرانی روستایی شامل زیرسازی، آسفالت، تجهیز پارک کودک، جوی آب و موزائیک فرش با اعتبار بخشداری و دهیاری ها گفت: پایگاه اورژانس 115 زفرقند با اعتبار 2 میلیارد و 500 میلیون ریال و 17 طرح مخابراتی با اعتبار 20 میلیارد ریال از محل اعتبارهای شرکت مخابرات، و سه طر ح آبیاری تحت فشار کشاورزی با اعتبار 2 میلیارد ریال از محل کمک بهره برداران و خیران اجرا شده است.
حمیدرضا تاملی افزود: چهار طرح ورزشی چمن مصنوعی در روستاهای موغار، اسلام آباد، امیران و نیسیان با 10 میلیارد ریال از محل اعتبارهای سفر وزیر ورزش و جوانان به شهرستان، کمک دهیاری ها، بخشداری ها و نماینده مجلس به بهره برداری رسید.
وی بیان کرد: سه طرح آبرسانی به روستاهای تل آباد، سهرویه و تعویض شبکه آب روستای ماستبندی و امیرآباد با تخصیص 12 میلیارد و 100 میلیون ریال از محل اعتبارهای شرکت آب و فاضلاب روستایی و پنج واحد خانه مددجویی با اعتبار 12 میلیارد و 500 میلیون ریالی کمیته امداد امام خمینی (ره) نیز مورد بهره برداری قرار گرفت.
فرماندار اردستان اضافه کرد: سه طرح آموزشی شامل سه باب کلاس درس در اردستان و موغار و کاشت گل محمدی در مدرسه توحید اردستان با اعتبار یک میلیارد و 600 میلیون ریالی آموزش و پرورش و مشارکت خیرین راه اندازی شد.
وی عنوان کرد: کارخانه مکمل دان مرغی با سرمایه گذاری چهار میلیارد ریالی بخش خصوصی، یک طرح روکش آسفالت با اعتبار یک میلیارد ریالی از محل تملک دارایی ها، گازرسانی به 6 واحد مرغداری با سرمایه گذاری 10 میلیارد ریال بخش خصوصی، چهار طرح برق رسانی با اعتبار 43 میلیارد ریالی ملی و استانی نیز به بهره برداری رسید.
تاملی 21 طرح بهسازی و خانه ورزش روستایی، جدول گذاری در بخش مرکزی از محل اعتبارهای دهیاری و بخشداری را نیز یادآور شد و گفت: 2 طرح توسعه فولاد و شیمی تلفن با سرمایه گذاری 220 میلیارد ریالی بخش خصوصی، 14 طرح شهرداری اردستان شامل پارک، آسفالت، جدول گذاری و مرکز معاینه خودروهای گاز سوز با اعتبار 40 میلیارد و 808 میلیون ریالی را از دیگر طرح هایی برشمرد که مورد بهره برداری قرار گرفت.

** بهره برداری از هشت طرح آبرسانی
مدیر آب و فاضلاب شهری اردستان نیز در ادامه به بهره برداری از هشت طرح آبرسانی، اصلاح شبکه، حفر و تجهیز چاه و آماده سازی ایستگاه پمپاژ با اعتبار افزون بر 32 میلیارد و 900 میلیون ریال اشاره کرد.
سید عباس شریعتمدار تشریح کرد: عملیات اجرای طرح اصلاح شبکه آب مهاباد به طول 3.5 کیلومتر همراه با اصلاح 250 انشعاب مشترک با اعتبار 6 میلیارد و 500 میلیون ریال به پایان رسیده و طرح توسعه شبکه آب شیرین مهاباد به طول 2 کیلومتر و نصب سه شیر برداشت با اعتبار افزون بر یک میلیارد ریال انجام شده است.
وی به اجرای طرح توسعه شبکه آب شیرین شهر اردستان به طول چهار کیلومتر و نصب هفت شیر برداشت با اعتبار افزون بر پنج میلیارد ریال اشاره کرد و افزود: عملیات تجهیز و آماده سازی ایستگاه پمپاژ کمکی شماره 2 اردستان شامل ساخت ایستگاه پمپاژ، ساخت مخزن، خرید و نصب سه دستگاه الکتروپمپ، خرید برق، اجرای خط انتقال، تاسیسات آب و برق نیز بیش از 12 میلیارد ریال اعتبار به پایان رسید.
مدیر آب و فاضلاب شهری اردستان با اشاره به آماده سازی و بهره برداری از 2 باب آب انبار و نصب 2 شیر برداشت در اردستان با اعتبار بیش از 400 میلیون ریال بیان کرد: عملیات اصلاح شبکه آب خیابان امام خمینی (ره) و اطراف مسجد جامع اردستان همراه با اصلاح 180 انشعاب با اعتبار افزون بر 2 میلیارد و 500 میلیون ریال اجرا شده است.
به گفته وی، همچنین عملیات حفر، تجهیز، بهره برداری و اجرای خط انتقال چاه جدید زواره با اختصاص چهار میلیارد ریال اعتبار، اجرای شبکه فاضلاب مجتمع 60 واحدی خیرین مسکن ساز شامل 450 متر شبکه فاضلاب و نصب 60 انشعاب با اعتبار یک میلیارد و 500 میلیون ریال از دیگر طرح هایی بود که با امروز با حضور اسماعیل نجار، معاون وزیر کشور و رییس ستاد بحران در شهرستان اردستان به بهره برداری رسید.
اردستان با جمعیت افزون بر 42 هزار نفر در فاصله 118 کیلومتری شمال شرقی اصفهان واقع است.
7431/8123
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.