اخبار مرتبط

رضا دهقانی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این تعداد استقبال کننده و مخاطب در طول هشت دوره قبلی این جشنواره در اصفهان کم نظیر بوده و باید گفت این تعداد استقبال در اصفهان تا به امروز سه برابر شده است.
وی با بیان اینکه 11 هزار بلیط فیلم های جشنواره در این مدت فروخته شد، اظهارداشت: این تعداد مخاطب به غیر از اکران های هنرمندان و اصحاب رسانه و فیلم های نمایش داده شده بخش اصفهان است که مخاطبان این جشنواره بیشتر می کند.
دهقانی خاطرنشان کرد : در این جشنواره به دلیل استقبال علاقمندان به سینما چهار سانس فوق العاده به اکران جشنواره اضافه شد که به احتمال زیاد در روزهای آینده افزایش یابد.
وی ادامه داد : همچنین رضا ایرانمنش کارگردان و بازیگر، روبات نونهالی بازیگر، جهانبخش سلطانی بازیگر، علیرضا رئیسیان کارگردان و تهیه کننده و سایر هنرمندان سینما با حضور در جشنواره فیلم فجر اصفهان از نزدیک به علاقمندان به سینما گفت و گو کردند و به تماشای این دوره از فیلم ها در جشنواره اصفهان نشستند.
دهقانی تصریح کرد : امیدوارم در روزهای آینده به غیر از تعطیلات این استقبال از جشنواره فیلم فجر اصفهان ادامه یابد و شاهد شکوفایی هر چه بهتر سینما در اصفهان باشیم.
نهمین جشنواره فیلم فجر اصفهان همزمان با سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر از ١٢تا ٢٢ بهمن ماه جاری در پردیس سینمایی سیتی سنتر در حال برگزاری است.
به گزارش ایرنا، این جشنواره عصر روز جمعه ١٢ بهمن از ساعت 16 در مکان یاد شده با حضور علاقه مندان به هنر سینما و مسئولان استانی و کشوری آغاز شد.
در این رویداد فرهنگی علاوه بر فیلم های جشنواره فجر، چهار عنوان فیلم منتخب از جشنواره فیلم های کودکان و نوجوانان اصفهان در سانس صبح ها با الویت دانش آموزان مناطق محروم نمایش داده می شود.
همچنین برای اولین بار به صورت اختصاصی در بخش جنبی این جشنواره هفت فیلم بلند سینمایی و داستانی از فیلم سازان اصفهانی در حال اکران است.
8114/6026/
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.