اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین رحمت الله اروجی روز پنجشنبه در نشست نخبگان و مدیران کانون های فرهنگی استان اصفهان افزود: تمامی ظرفیت های سازمان تبلیغات اسلامی اعم از شبکه تبلیغات دینی، شبکه مداحان، جامعه قرآنی، دبیرستان های علوم و معارف اسلامی و جمعیت بانوان فرهیخته در راستای این اولویت ها فعالیت می کنند.
مدیر کل تبلیغات اسلامی اصفهان خاطر نشان کرد: البته این ماموریت منافی توجه به سایر اقشار جامعه نیست ولی باید بدانیم همت و توان اصلی فعالیت های سازمان تبلیغات اسلامی به سمت دو نقطه نیروهای مذهبی و انقلابی و جوانان و نوجوانان است.
وی خاطر نشان کرد: در همین راستا مهمترین محورهای حرکت ترسیم آینده روشن و تبیین افول قدرت های استکباری و بن بست تمدن غربی است.
حجت الاسلام اروجی با اشاره به جنگ نرم دشمن گفت: این جنگ، جنگ روایت ها، اراده ها و تحلیل هاست و گرنه پیروز واقعی جنگ مشخص است و باید برای مخاطب خود تبیین کنیم که با وجود مشکلات هرگز دربن بست نیستیم.
وی تاکید کرد: انقلاب اسلامی در 40 سال گذشته روز به روز پیشرفت داشته و در منطقه قوی تر شده است و حتی اگر امروز در بین مردم انتقادی دیده می شود ناشی از رسوخ ارزش های دینی در فرهنگ جامعه است و لذا برخی کژی ها را بر نمی تابند.
وی تصریح کرد: در اصل بسیاری از انتقادهای مردم به این واسطه است که چرا نظام اسلامی از برخی آرمان ها دور شده است و در اصل این نوع انتقاد هم جزئی ارزش های انقلاب اسلامی است.
مدیر کل تبلغات اسلامی اصفهان ادامه داد: پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی ناامید نشدن مردم از ادامه راه انقلاب است زیرا در چنین شرایطی که انقلاب اسلامی در مسیر پیروزی قرار گرفته است، احساس شکست و ناامیدی خود مقدمه شکست خواهد بود.
نشست نخبگان و مدیران کانون های فرهنگی استان اصفهان که با موضوع 'اندیشه اسلامی ناب و رسالت نخبگان در دوران کمال انقلاب اسلامی' در سازمان تبلیغات اسلامی اصفهان برگزار شد.
7134/ 6022
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.