اخبار مرتبط

‎به گزارش ایرنا، علی یارمحمدیان مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی اصفهان با بیان اینکه ارائه دستاوردهای دوران فعالیت انقلاب اسلامی و خدمت ‌رسانی به مردم از جمله مهمترین فعالیت ‌هایی است که باید در دهه مبارک فجر صورت پذیرد، افزود: این نمایشگاه از ماه ‌ها قبل برنامه ‌ریزی برای برگزاری نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی را آغاز کرد تا این نمایشگاه با جدیت و با شکوه بسیار بیشتری نسبت به سال‌ های قبل برگزار شود.
‎وی تصریح کرد : در نمایشگاه دهه فجر امسال اصفهان، 70 نهاد‌ اجرایی، شرکت و سازمان حضور فعال دارند.
‎یارمحمدیان، حضور پر رنگ سازمان ‌ها و نهادهای دولتی را ویژگی اصلی نمایشگاه امسال برشمرد و ادامه داد: سازمان‌ های مردم نهاد در نمایشگاه امسال حضور فعال خواهند داشت و دستاوردهای خود را به نمایش عمومی خواهند گذاشت.
‎به گفته وی شرکت شهرک ‌های صنعتی استان، سازمان نظام مهندسی معدن، اتاق بازرگانی اصفهان، اتاق بازرگانی کاشان، اداره کل راه و شهرسازی، اداره‌کل آموزش و پرورش، انجمن سفیران اعتلای اندیشه، سازمان جهاد کشاورزی، اداره اسناد و کتابخانه ملی، شرکت آب و فاضلاب، اداره‌کل امور اقتصاد و دارایی، شرکت سهامی ذوب آهن، دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان و اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای از جمله ارگان‌‌ها، سازمان‌ها و نهادهایی هستند که در نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران حضور خواهند داشت.
‎یارمحمدیان مساحت برگزاری این نمایشگاه را چهار هزار و 200 مترمربع فضای نمایشگاهی ذکر و اضافه کرد : علاقمندان به بازدید از این نمایشگاه می ‌توانند طی روزهای 16 تا 19 بهمن ‌ماه، از ساعت 10 تا 12 صبح و 15 تا 21 به محل برپایی نمایشگاه ‌های بین‌المللی استان واقع در پل شهرستان مراجعه کنند.
وی اظهارداشت: افرادی که خود را انقلابی و وفادار به آن می دانند باید در جهت آرمان های انقلاب اسلامی حرکت کنند.
یارمحمدیان ادامه داد : فرد انقلابی باید مدافع آزادی بیان و آزادی سیاسی باشد و آرمان های انقلاب را آرمان خود دانسته و در جهت تحکیم آن گام بردارد.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اصفهان افزود: تاکنون نسبت به بازگویی دستاوردها و خدمات چهل ساله انقلاب غفلت کرده و آن ها را برای مخاطبان به ویژه جوانان و نوجوانان بازگو نکردیم.
جعفر عسگری بیان کرد: اگرچه مسائل داخلی و تحریم ها ما را درگیر کرده اما باید نسبت به دستاوردهای انقلاب اسلامی توجه بیشتری صورت بگیرد.
به گزارش ایرنا، این نمایشگاه ١٦ تا ١٩ بهمن در محل برپایی نمایشگاه های بین المللی اصفهان دایر است.
9913/6026/
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.