اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، سعید آذری جمعه شب در مراسم اهدای جام قهرمانی به تیم والیبال بانوان این باشگاه که در ورزشگاه ملت اصفهان ، افزود: قهرمانی در والیبال منشا قهرمانی تیم های دیگر بانوان باشگاه خواهد شد و درخشش تیم های مختلف بانوان، زنان و دختران به برای روی آوری بیشتر به ورزش ترغیب می کند که خود یک امتیاز محسوب می شود.
وی با اشاره به اینکه قهرمانی به واسطه کار گروهی به دست می آید، اضافه کرد : تیم والیبال بانوان ذوب آهن اصفهان پس از پنج سال کار مداوم مزد زحمات خود را گرفت و باید به آنان تبریک گفت.
مدیرعامل باشگاه ذوب آهن اصفهان ادامه داد: این تیم در شرایطی وارد میدان شد که تا آخرین لحظات قهرمان مسابقات مشخص نبود و این بازیکنان مزد زحمات و همدلی خود را گرفتند.
آذری با بیان اینکه صفت مردانگی به جنسیت نیست، گفت: تلاش، پشتکار و تعصب باعث قهرمانی و افتخارآفرینی تیم ها می شود و این نشان می دهد که بانوان در بسیاری از میادین جانانه و مردانه فعالیت می کنند.
وی ادامه داد : تیم هایی مانند والیبال نشسته بانوان ذوب آهن از جمله تیم هایی است که تاکنون فعالیت خوبی داشته و آینده این تیم درخشان خواهد بود.
سرمربی تیم والیبال بانوان ذوب آهن اصفهان در حاشیه این مراسم در گفت و گو با ایرنا، یادآور شد: لیگ برتر امسال، از فراز و نشیب زیادی برخوردار بود و حریفان با انگیزه و قدرت برابر ذوب آهن قرار می گرفتند و این کار را برای ما سخت می کرد.
فریبا صادقی خاطرنشان کرد: ذوب آهن در این فصل لیگ برتر به بومی گرایی بیشتری در مقایسه با گذشته روی آورد و با تمرینات مناسب و انگیزه بازیکنان در نهایت قهرمان شد.
بازیکن تیم والیبال بانوان ذوب آهن اصفهان در گفت و گو با ایرنا یادآور شد : این قهرمانی پس از پنج سال نایب قهرمانی، حق تیم ذوب آهن و اصفهان بود و از کسب سکوی نخست لیگ خوشحالیم.
فرانک بابلیان، همدلی را رمز موفقیت تیمش در رقابت های لیگ برتر دانست و گفت: بازیکنان این تیم چندین سال در کنار هم تمرین کرده اند و تا آخرین لحظات مسابقه آخر برای کسب قهرمانی جنگیدیم و خوشبختانه قهرمانی را بدست آوردیم.
پاسور ذوب آهن با اشاره به بازی هجومی تیمش در بازی های مهم بویژه در دیدار نهایی برابر نامی نو اصفهان، افزود: در کنار هدایت سرمربی تیم، نقش هواداران در موفقیت تیم ما پررنگ بود و ان ها با تشویق های خود به ما دلگرمی می دادند.
دیگر بازیکن ذوب آهن اصفهان در گفت و گو با ایرنا تصریح کرد: کمبود حامیان مالی از جمله نقطه ضعف های لیگ والیبال است و در نتیجه آن تیم های کمتری در مسابقات حاضر می شوند و این باعث افت نسبی رقابت ها می شود.
مائده اسکندری گفت: بازیکنان زیادی در رشته والیبال بانوان فعالیت می کنند و با هزینه نه چندان زیاد و ساماندهی آن ها می توان تیم های خوبی را در کشور داشت.
وی درباره قراردادهای این باشگاه با بازیکنان تصریح کرد: پس از قهرمانی تیم مقرر شد که تا قبل از پایان سال به بازیکنان پرداخت شود، اما تاکنون هیچ درصدی پرداخت نشده است.
به گزارش ایرنا، در این مراسم جام و مدال های قهرمانی و جام و مدال های تیم سوم به ترتیب به بازیکنان تیم های ذوب آهن و نامی نو اصفهان اهدا شد.
تیم والیبال بانوان ذوب آهن پنجشنبه هفته قبل در هفته پایانی لیگ برتر در شهرآورد اصفهان تیم نامی نو را با نتیجه سه بر صفر شکست داد و قهرمان لیگ برتر شد، در نهایت پس از ذوب آهن، پیکان تهران و نامی نو دوم و سوم شدند.
6020/6026/
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.