اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، انسیه علی بگلی روز پنجشنبه در آیین گرامیداشت روز پرستار در اردستان افزود: بیمارستان شهید بهشتی با مسائلی مانند زیبا سازی و ترمیم محوطه گرفته تا پرداخت مطالبات و کمبود پرستار رو به رو است که انتظار می رود، مشارکت بیشتر خیرین در طرح های بیمارستانی را شاهد باشیم.
وی همچنین نصب تندیس پرستار در میدان پرستار اردستان را خواستار شد و بیان کرد: پرستاران در خدمت به بیماران و بردباری پیشرو هستند که این ویژگی ها را از حضرت زینب (س) الگو گرفتند.
رییس بیمارستان شهید بهشتی اردستان اضافه کرد: پرستاران از آسایش خود کاسته و بر آسایش بیماران می افزایند که بر این اساس شاخص رضایت بیماران در سال 96افزون بر 88 درصد بود و امسال به 90 درصد افزایش یافته است.
فرماندار اردستان نیز با تبریک سالروز ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار گفت: نرخ سالمندی این شهرستان بالا است و همین امر کار پرستاران را بیشتر کرده امیدواریم بتوانیم از مشکلات این بخش بکاهیم.
حمیدرضا تاملی عنوان کرد: حوزه بهداشت و درمان در 40 سال گذشته از انقلاب اسلامی پیشرفت های زیادی داشته و تخصص های گوناگون و مورد نیاز مردم به شهرستان اختصاص داده شده اما کاستی هایی نیز وجود دارد که باید برطرف شود.
وی سلامت را یکی از مهترین بخش های خدمات رسان برشمرد و افزود: اگر این بخش به درستی مورد حمایت قرار گیرد، جامعه ای شاداب و آماده به کار خواهیم داشت.
نماینده مردم شهرستان اردستان در مجلس شورای اسلامی نیز به از خود گذشتگی پرستاران در کمک به کاستن از رنج بیماران یادآور شد: این شغل به دلیل سر و کار داشتن با بیمارانی که هر یک شرایط ویژه خود را دارند، بسیار مهم و سخت است.
حجت الاسلام سید صادق طباطبائی نژاد بیان کرد: نیروهای درمان شهرستان با تمام کاستی های موجود تلاش دارند تا به بهترین صورت به بیماران خدمات دهی کنند و بالاترین عبادت ها، خدمت به دیگران است که پاداش آن را خدا خواهد داد.
وی تصریح کرد: انتظار می رود که نیروهای بیمارستان همه توان و تلاش خود برای کاهش درد بیماران در ادامه نیز به کار گرفته و با روی خوش و اخلاق اسلامی با مراجعان رفتار کنند.
چند نفر از پرستاران در ادامه این آیین با اهدای لوحی قدردانی شدند.
30 خانه بهداشت روستایی در شهرستان 42 هزار نفری اردستان وجود دارد که اکنون 24 خانه روستایی فعال بوده و ارائه خدمات به سایر روستاییان از سوی تیم های سیار صورت می گیرد.
7431/8123
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.