اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، عباس رضایی روز یکشنبه در آیین بهره برداری از چند طرح عمرانی در کاشان گفت: طرح های در حال ساخت و بهره بردای از آنها یا صدور کالایی به کشورهای خارجی به ویژه اروپا موجبات امید و نشاط همه را فراهم می کند.وی افزود: معتقدم هر کسی شغلی ایجاد می کند، قهرمان است و اگر کسی در این زمینه با کم کاری یا سستی کند موجب از بین رفتن اشتغال شود، خیانت کرده است.
استاندار اصفهان بیان کرد: حضور پر نشاط معاون اول رییس جمهوری به مسوولان یاد می دهد که موضوع اشتغال، فناوری، نوآوری و به کارگیری همه نیروها و استفاده از همه توانمندی ها یکی از وظایف مهم ما می باشد.
وی اضافه کرد: امروز استکبار جهانی ناجوانمردانه بر ایران تاخته و کشور به همین علت در برابر استکبار جهانی با همت و تلاش دولتمردان و مردم جوانمردانه ایستادگی می کند.
رضایی با ابراز امیدواری نسبت به تداوم بهره برداری از طرح های صنعتی و نیروگاهی بزرگ در کشور تاکید کرد: خدا را شاکریم که شاهد به نتیجه رسیدن این فعالیت ها در جنگ اقتصادی هستیم.
فرماندار ویژه کاشان نیز در ادامه گفت: این شهرستان با یک هزار و 200 واحد تولیدی صنعتی با ظرفیت بیش از 70 درصد در برخی از صنایع دارای رتبه ملی بوده و فرش و گلاب آن دارای برند جهانی می باشد.
علی اکبر مرتضایی با اشاره به برخورداری کاشان از ظرفیت مهمترین کریدور زمینی شمال به جنوب کشور، خط راه آهن شمال به جنوب، فرودگاه و نیروگاه سیکل ترکیبی افزود: این شهرستان قطب تولید ماهیان زینتی بوده و در تولید خاویار، پسته و زعفران رقیب جدی برای شهرهای دیگر شده است.
وی همچنین قرار گرفتن رصدخانه ملی ایران در منطقه کامو از توابع این شهرستان و جایگاه بین المللی دانشگاه کاشان را یادآور شد و عنوان کرد: بیشترین خیرین کشور و شهیدان مدافع حرم نیز از کاشان هستند.
به گزارش ایرنا، معاون اول رییس جمهوری با همراهی وزیر نیرو در سفری یکروزه به کاشان سه طرح عمرانی شامل واحد بخار نیروگاه سیکل ترکیبی، مدول دوم تصفیه خانه و نخستین خط تولید پایه چدن نشکن این شهرستان را افتتاح کرد.
شهرستان کاشان با جمعیت افزون بر 368 هزار نفر در فاصله 200 کیلومتری شمال اصفهان واقع است.
6136/8123
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.