اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان در این زمینه گفت: این طرح ها شامل مرکز خدمات جامع سلامت روستای آزران و خانه های بهداشت سه روستای ورکان، ویدوج و پنداس می باشد.
ابراهیم کوچکی افزود: برای ساخت و تجهیز مرکز خدمات جامع سلامت روستای آزران با زیربنای 450 مترمربع نزدیک به هفت میلیارد ریال از سوی فردی نیکوکار با هدف تامین و ارتقای سطح سلامت جسمی، روانی و بهداشتی مردم منطقه هزینه شده است.
وی بیان کرد: خدمات پزشکی، دندانپزشکی، مامایی، پرستاری، مراقبان سلامت زن و مرد، مشاوره سلامت روان و تغذیه، واکسیناسیون و سلامت محیط و کار در این واحد بهداشتی درمانی ارائه خواهد شد.
رییس دانشگاه علوم پزشکی کاشان اضافه کرد: برای ساخت هر یک از سه خانه بهداشت روستایی با زیر بنای 193 مترمربع نیز مبلغ سه میلیارد و 500 میلیون ریال از محل اعتبارهای دانشگاه و کمک خیرین سلامت ساز اختصاص یافت.
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان در قالب 103 خانه، پایگاه و مرکز بهداشتی درمانی در این منطقه خدمات رسانی می کند.
جمعیت افزون بر 465 هزار نفری شهرستان های کاشان و آران و بیدگل تحت پوشش خدمات بهداشتی و درمانی دانشگاه علوم پزشکی کاشان هستند.
6136/8123
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.