اخبار مرتبط

جواد محمدی فشارکی روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: بازرسان اصناف کالاهای یاد شده را در چهار انبار تخلیه بار شامل ادکلن خارجی، قرص بدن سازی و پودر کراتین، کپسول لاغری، شربت تقویتی، ژل موضعی و دانه قهوه خارجی کشف کردند.
وی گفت: بازرسان مبارزه با قاچاق کالا این مدیریت در بازرسی مشترک با پلیس آگاهی از یک واحد صنفی انبار تخلیه بار در اصفهان، حدود پنج هزار عدد انواع ادکلن اورجینال خارجی به ظن قاچاق، به ارزش 15 میلیارد ریال کشف، جمع آوری و توقیف کردند.
مدیر بازرسی ونظارت اصناف استان اصفهان گفت: همچنین در بازرسی های هفته گذشته 10 هزار عدد کپسول لاغری به ارزش 100 میلیون ریال و 693 عدد انواع شربت تقویتی و ژل موضعی به ارزش 220 میلیون ریال به ظن قاچاق، بدون هرگونه مجوز بهداشتی، از یک انبار تخلیه بار در اصفهان کشف و توقیف شد.
وی اظهار داشت: در این مدت 10 هزار عدد قرص بدن سازی به ارزش 320 میلیون ریال و 90 جعبه پودر کراتین به ارزش 220 میلیون ریال به ظن قاچاق از یک واحد صنفی انبار تخلیه بار در اصفهان کشف و برای انجام سیر مراحل قانونی توقیف شد.
محمدی فشارکی افزود: بازرسان مبارزه با قاچاق کالا این مدیریت همچنین در بازرسی از یک واحد صنفی انبار تخلیه بار در اصفهان 300 کیلوگرم دانه قهوه خارجی به ظن قاچاق به ارزش 420 میلیون ریال را کشف کردند.
مدیر بازرسی ونظارت اصناف استان اصفهان گفت: 345 بازرس به شکل ثابت و افتخاری کار نظارت و کنترل بر اصناف و بازار استان را بر عهده دارند.
7150 / 6022
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.