اخبار مرتبط

وحید عظیمی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: این طرح ها شامل مدرسه 9 کلاسه فقیه، مدرسه های 18 و 6 کلاسه مسکن مهر رحمانی و یزدانیان، مدرسه 6 کلاسه حضرت علی ابن ابی طالب (ع) و نمازخانه حضرت فاطمه الزهرا (س) در کاشان می باشد.
وی افزود: همچنین 2 باب مدرسه با نام های بهاران 1 و حبیبی با مجموع 12 کلاس در سفید شهر و سالن ورزشی اسماعیلیان در شهرستان آران و بیدگل نیز از دیگر طرح های تکمیل شده است.
به گفته مسئول دفتر نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس شمال استان اصفهان، برای ساخت این مدرسه ها 140 میلیارد ریال اختصاص یافت که 75 درصد از هزینه های ساخت و تجهیزشان از سوی خیرین مدرسه ساز و سایر هزینه ها نیز از سوی دولت تامین شد.
وی اضافه کرد: 6 طرح آموزشی و ورزشی با اعتبار 150 میلیارد ریال نیز در آیینی با حضور وزیر آموزش و پرورش آغاز می شود.
عظیمی عنوان کرد: این طرح ها شامل مدرسه 6 کلاسه ارشادی، مجتمع آموزشی ورزشی عدالت مشتمل بر دبستان 9 کلاسه، دبیرستان 6 کلاسه و سالن ورزشی در کاشان، مدرسه 6 کلاسه حلاجی، مدرسه 6 کلاسه کوزه گر و مدرسه 12 کلاسه سجادی در شهرستان آران و بیدگل می باشد.
وی در ادامه یادآور شد: میزان اعتبارهای تملک دارایی ها در سال جاری برای شهرستان های کاشان و آران و بیدگل 50 میلیارد ریال بود که تا کنون 30 درصد از این اعتبارها تخصیص یافته است.
58 هزار دانش آموز در 330 واحد آموزشی شهرستان کاشان و نزدیک به 20 هزار نفر دانش آموز در 125 واحد آموزشی شهرستان آران و بیدگل به تحصیل اشتغال دارند.
6136/8123
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.