اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی استانداری اصفهان، محسن مهرعلیزاده روز شنبه در دیدار اعضای دفتر هیات اجرایی جمعیت دفاع از ملت فلسطین در این استان، این مطلب را بیان کرد.
وی با اعلام آمادگی برای حمایت از نشر معارف فلسطین و قدس به عنوان یادگار سیاسی حضرت امام خمینی (ره)، تاکید کرد: امام خمینی (ره) چهار دهه قبل به خوبی خطر رژیم صهیونیستی علیه کشورهای منطقه خصوصا ملت ایران را شناختند و در این راستا هشدار دادند.
در این دیدار، فاطمه مرتضوی فر دبیر جمعیت دفاع از ملت فلسطین در استان اصفهان با ارائه گزارشی در خصوص فعالیت های این دفتر طی یکسال گذشته خواستار حمایت همه نهادها و ارگان ها از فعالیت های مردمی این دفتر شد.

*** ظرفیت های مردمی اصفهان برای بازسازی عتبات عالیات به کارگیری شود
همچنین استاندار اصفهان در دیدار با رئیس و اعضای ستاد بازسازی عتبات عالیات این استان با اشاره به سوابق طولانی محبت و ارادت مردم ولایتمدار این خطه نسبت به ائمه اطهار بر ضرورت مدیریت و جذب هوشمندانه کلیه ظرفیت های مردمی اصفهان برای تسریع در بازسازی عتبات عالیات و ایجاد تسهیلات برای رفاه زائرین اماکن متبرکه در عراق تاکید کرد.
در این دیدار، نوریان رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات گزارشی از نذورات جمع آوری شده در سطح استان و اقدامات خیرین و ستاد بازسازی عتبات عالیات برای تجهیز اماکن متبرکه در عراق ارائه داد.
وی از برپایی ۶۷ موکب جهت ارائه اسکان و تغذیه در ایام زیارتی اربعین حسینی خبر داد و ابراز امیدواری کرد با همکاری کلیه مبادی ذیربط استان اصفهان، امکان پذیرایی از ۶۰ هزار زائر اربعین حسینی در مرزها و داخل عراق فراهم شود.
2093
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.