اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، پایگاه اطلاع رسانی این مرجع تقلید، روز پنجشنبه اعلام کرد که آیت الله نوری همدانی در دیدار با جمعی از استادان سطوح عالی و خارج حوزه علمیه قم افزود: مسئولان همه چیز را با تحریم گره نزنند، تجربه نشان داد خیلی از چیزها به تحریم ارتباط ندارد، قیمت گذاری واقعی اجناس و نظارت و اشراف بر آن بخشی از مشکلات را حل خواهد کرد.
وی،صداقت درکلام و عمل به وعده های داده شده و حل مسائل اقتصادی کشور از سوی مسئولان را خواستار شد.
وی در ادامه گفت: علما و روحانیان باید زبان مردم باشند، خواسته های به حق مردم را به گوش مسئولان برسانند، مردم نباید از نظام و انقلاب و روحانیت ناامید شوند؛ در طول تاریخ علما متکی به مردم بودند و اگر به کسی ظلم می‌شد درب خانه علما می رفتند؛ پناهگاه مردم روحانیت بود و این بعنوان یک افتخار بود و نباید این ارتباط قطع شود.
آیت الله نوری همدانی ادامه داد: ما در حمایت از خواسته به حق مردم و حمایت از انقلاب و نظام اسلامی و ولایت فقیه با هیچ کس تعارف نداریم و کوتاه نخواهیم آمد، چراکه مردم از ما توقع دارند مدافع حقوق آنان و شعار های انقلاب اسلامی باشیم، ما نباید اجازه دهیم عده ای کم با فساد و بی ‌مدیریتی، کارآمدی نظام را زیر سئوال ببرند و به حق مردم دست درازی کنند.
این مرجع تقلید، خباثت و دشمنی آمریکا را متذکر شد و گفت: این دشمنی بوده و خواهد بود چون آن‌ها با ملت ایران مخالف هستند و در این 40سال بدترین ظلم ها را در حق مردم ایران انجام داده اند و مردم ما این را درک می‌کنند، لذا 40 سال مقاومت و ایستادگی کردند ولی مردم از بی عدالتی در رنج هستند.
وی تصریح کرد: این مردم مسلمانند، فطرت پاک دارند، ظلم ستیز هستند و زیر بار زورگویی آمریکا و ایادی آن نمی‌روند ولی این را هم تحمل نمی‌کنند یکی پول بیت المال را بخورد و ببرد و عده ای هم به نان شب محتاج باشد؛ من به مسئولان عرض می کنم اگر مردم مطمئن باشند شما با رانت و فساد مقابله می ‌کنید، بدانید از شما حمایت خواهند کرد.
آیت الله نوری همدانی گفت: مسئولان خواسته به حق مردم را بشنوند و در رفع آن بکوشند و مردم هم اجازه موج سواری به دشمنان خود ندهند کسانی که دست شان به خون این ملت آلوده است و الان هم نوکری استکبار را می‌کنند.
وی آینده انقلاب را روشن دانست وافزود: اکثریت مردم ایران انقلاب و نظام و رهبری را قبول دارند و از آن حمایت می ‌کنند، لذا باید قدر این مردم را دانست، به این‌ها خدمت و معیشت‌شان را حل کرد و برای جوانان کار و زمینه ازدواج فراهم نمود.
وی تاکید کرد: مسئولان از اختلاف و مسائل حاشیه ‌ای پرهیز کنند و با وحدت حول محور ولایت فقیه در پی حل مشکلات و متکی به توانایی های خودمان باشد، همچنین مسئولان قضایی با جدیت با مفسدان اقتصادی برخورد کند.
آیت الله نوری همدانی گفت: این انقلاب زمینه ‌ساز ظهور است و انشاالله با عنایت پروردگار متعال و توجهات حضرت ولی عصر(عج) و حمایت مردم حفظ خواهد شد.
/8138/ 1175/
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.