اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا از روابط عمومی شهرداری قم، وی روز چهارشنبه در دیدار شهردار قم، اظهار کرد: باید در طرح های شهری بیش از کمیت به کیفیت توجه شود.
وی در ادامه با اشاره به این که قم شهر استثنایی و ویژه است، گفت: این شهر از زمان معصومین(ع) تاکنون یک شهر امامی و اثنی عشری بوده و مردم این شهر از قرن دوم شیعه بوده‌اند و فرهنگ شیعه را دریافت و منتشر کرده‌اند، به همین دلیل هر خدمتی که به این شهر می‌کنید ماجورید.
آیت الله شبیری زنجانی با بیان این که اگر قصد کارها، رضای خدا باشد مشمول عنایت الهی خواهید شد، تصریح کرد: امیدواریم همواره در کارهای خود و خدمت به مردم موفق و پیروز باشید.
وی تصریح کرد: مشکلات زیاد است اما شما هدفتان خدمت به مردم باشد، در این صورت خداوند متعال هم کمک می‌کند و موانع را از سر راه برمی‌دارد. ما هم وظیفه خود می‌دانیم که برای همه خدمت‌گزاران به این مردم دعا کنیم.

** شهردار قم نیز در این دیدار، یکی از مسائل مهم در سرمایه‌گذاری را امنیت سرمایه دانست و گفت: به دلیل نوسانات شدید قیمت ارز مشکلاتی در حوزه سرمایه‌گذاری پیش آمده که با حل این مشکلات باید بتوانیم مدیریت بهتری بر جذب سرمایه‌گذار داشته باشیم.
سید مرتضی سقائیان نزاد با اشاره به برنامه ریزی برای احداث هتل های پنج ستاره در قم افزود: تاکنون نزدیک به چهار هتل پنج ستاره در دستور کار قرار گرفته که نوسانات ارز، جذب سرمیاه گذار را برای این طرح ها با اخلال مواجه کرده است.
وی همچنین بودجه شهرداری قم در سال جاری را بیش از 25 هزار میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: اگرچه مشکلات مالی و رکود اقتصادی دغدغه‌هایی ایجاد کرده اما با تمام توان و انسجام و وحدت به دنبال تحقق این بودجه هستیم.
شهردار قم همچنین با اشاره به اقدام های صورت گرفته برای توسعه فضای سبز قم، اظهار کرد: در 2 سال گذشته، سالانه بیش از 300 هکتار به عرصه‌های سبز شهر اضافه شده و بیش از 500 هزار اصله درخت کاشته شده است.
سقائیان‌نژاد به طرح ساماندهی وانت‌بارها در شهر قم نیز اشاره کرد و افزود: تلاش کردیم وانت‌بارها را از هسته مرکزی به حاشیه شهر سوق دهیم و در محدوده حرم مطهر نیز دیگر دست‌ فروش نداریم ضمن این که در محدوده جمکران نیز در حال ساماندهی دست ‌فروشان هستیم.
7404/ 1175
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.