اخبار مرتبط

محسن وزیری عصر سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا خاطرنشان کرد: روز گذشته شورای فدراسیون کشتی با تشکیل جلسه ای، با حضور تیم امید ایران در مسابقات کشتی فرنگی جام تورلیخانوف قزاقستان موافقت و تصمیماتی را اتخاذ کردند.
وی ادامه داد: این 2 کشتی گیر قمی به همران دیگر ملی پوشان امید ایرانی در این رقابت ها برای شرکت در مسابقات جهانی لهستان که 2 ماه آینده برگزار می شود، آماده می شوند.
وی ادامه داد: شانس این 2 کشتی گیر قمی برای حضور در مسابقات جهانی لهستان بسیار زیاد است.
وزیری در ادامه اظهار داشت: وضعیت قم در کشتی فرنگی بسیار خوب است و تلاش ما برای ارتقای کشتی آزاد در این استان نیز ادامه دارد.
وی گفت: تلاش خواهیم کرد زیرساخت های لازم را برای ارتقای رشته کشتی آزاد را نیز در قم فراهم کنیم که نمونه آن برگزاری کلاس های آموزشی است.
وزیری اظهار داشت: در چند هفته آینده، کلاس درجه سه مربیگری کشتی آزاد در قم ترتیب می یابد و در مسابقات لیگ نوجوانان و خردسالان کشوری شرکت می کنیم.
وی ادامه داد: برای ارتقای کشتی آزاد در استان با آموزش و پرورش قم برای برگزاری مسابقات آموزشگاهی همکاری کردیم.
وزیری همچنین از اعزام تیم نوجوانان فرنگی کشتی قم به مرحله پایانی لیگ کشوری خبر داد و گفت: تیم قم در طول مسابقات جزو هشت تیم برتر کشور شده و در رقابت های کشوری که روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار می شود نیز شرکت می کند و امیدوار به کسب مدال هستیم.
7401 / 1175 خبرنگار: بهمن اطمینان ** انتشار: رضا علیمحمدی
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.