اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی دفتر آیت الله نوری همدانی، وی روز چهارشنبه در دیدار با سید مرتضی سقاییان نژاد شهردار قم، ادامه داد: دشمنان ما به خودبزرگ بینی عادت کرده اند و اگر ببینند ملت سرافراز ایران از آنها برتر است، نمی توانند آن را تحمل کنند.
وی تاکید کرد: دشمنی دشمنان روز به روز شدیدتر می شود، زیرا آنها کمر همت خود را برای نابودی اسلام بسته اند، بنابراین همه ما به ویژه مسولان باید همواره با مدیریت جهادی به مقابله با آن ها بپردازند.
این مرجع تقلید، در ادامه با اشاره به روایتی از پیامبر اکرم(ص) اظهار داشت: محبوب ترین بندگان نزد خداوند، کسانی هستند که بیشترین نفع را به مردم برساند، بنابراین هر کسی به هر اندازه که به مردم نفع برساند، به همان میزان نیز در نزد خداوند متعال محبوب تر خواهد بود.
آیت الله نوری همدانی به تاکید بر اهمیت مدیریت شهری، عنوان کرد: امروز باید نمای شهری قم به صورتی باشد تا کسانی که به این شهر مقدس قدم می گذارند، به وضوح زیبایی، ظرافت ها و وسعت تراز انقلاب اسلامی را در آن مشاهده کنند.
این مرجع تقلید ضمن تقدیر از اقدام ها و خدمات شهرداری قم در زمینه مدیریت شهری تأکید کرد: وضعیت شهر مقدس قم نسبت به سابق بسیار فرق کرده است و امیدواریم همین زیبایی، ظرافت و عمران و آبادی را در سال های آینده نیز شاهد باشیم.
وی در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از مدیران شهری قم برای جلوگیری از وقوع سیل در این شهر یادآور شدند: امروز باید رودخانه قم لایروبی شده و پاکیزه نگه داشته شود تا مردم از سیل مصون بمانند؛ امروز مسئولان دیگر نباید میان جنوب و شمال شهر تفاوتی قائل شوند، بلکه به همه جای شهر نگاهی یکسان داشته باشند.
آیت الله نوری همدانی تصریح کرد: رودخانه قم ظرفیت تبدیل شدن به یک مکان زیبا و گردشگری را دارد، بنابراین مسولان باید به این رودخانه متناسب با ظرفیت های آن توجه بیشتری داشته باشند.


**مسئولین با خدمت رسانی بهتر برای حفظ نظام تلاش کنند
آیت الله سید محمدعلی علوی گرگانی از مراجع تقلید نیز در دیدار با اقشار مختلف مردم برخدمت رسانی بهتر و رفع مشکلات مردم تأکید کرد و گفت: همه مسئولین باید تلاش شان حفظ نظام و انقلاب باشد.
وی با بیان اینکه مسئولانی که عامدانه به دنبال تخریب اعتماد مردم به نظام هستند فردای قیامت باید پاسخگو باشند ادامه داد: برخی افراد تنها به فکر گرفتن مزد خود هستند و برای آنها فرقی نمی کند در چه نظامی مشغول خدمت هستند اما افرادی هم تنها به مزد گرفتن در قبال خدمت رسانی فکر نمی کنند، آنچه اهمیت دارد این است که در کدام نظام مشغول خدمت هستیم.
این مرجع تقلید ادامه داد: اگر در خدمت رسانی، خدا را در نظر داشته باشیم، این خدمت مقدس تر و ارزش آن دو چندان خواهد بود.
7404/ 6133/
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.