اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ احمد کرمی روز سه شنبه در گفت و گویی اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل و طرح شکایت در پلیس آگاهی استان، تیمی زبده از ماموران تشکیل شد و موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
وی افزود: سپس طی فرایند تحقیق های کارآگاهان، تصاویری از خودرو متهمان به دست آمد و مشخص شد سارقان با خودرو پژو پارس ضمن پرسه زنی در برخی مناطق قم و شناسایی منازل فاقد روشنایی و اطمینان از نبود صاحب خانه نسبت به تخریب درب منزل اقدام کرده و پس از سرقت اموال با ارزش آن بلافاصله متواری می شدند.
رئیس پلیس آگاهی استان قم افزود: در ادامه با تلاش های صورت گرفته اعضای باند 5 نفره سارقان که یک خانواده و متشکل از 2 زن و 3 مرد بودند در یکی از شهرهای غربی کشور شناسایی و ماموران با اخذ نیابت قضایی جهت دستگیری به آن استان اعزام شدند و طی عملیاتی منسجم افراد مذکور را دستگیر کردند.
کرمی از همشهریان خواست جهت طرح شکایت به پلیس آگاهی استان مراجعه کنند.
وی با بیان این که امروزه شیوه سارقان منزل تغییر و بیشتر اموال کم حجم و با ارزش ریالی بالا را سرقت می کنند، تصریح کرد: متاسفانه برغم هشدارهای مکرر مبنی بر عدم نگهداشت پول، طلا و اموال با ارزش در منزل، باز شاهد نگهداری این گونه موارد در منازل هستیم.
وی هشدار داد: مردم باید قبل از مسافرت، طلا و جواهرات خود را به صندوق امانات سپرده و حتما برای منزل خود از دوربین های مداربسته و قفل های استاندارد استفاده کنند.
1175 /
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.