اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا، خیابان مالک اشتر، منطقه امامزاده ابراهیم، خیابان 45 متری کارگر، خیابان جوادالائمه(ع)، شهرک قدس، بلوار جمهوری، خیابان شاهد منطقه نیروگاه، برخی خیابان های منطقه پردیسان، اطراف میدان مفید و بلوار سمیه از جمله مناطقی است که در آنها گزارش آب گرفتگی معابر گزارش شده و در برخی مناطق موجب ورود آب به مغازه ها و همچنین بسته شدن برخی زیرگذرهای شهر قم شده است.
میدانی امینی بیات، روبروی بهشت معصومه(ص)، ورودی بلوار میدان تره بار و بلوار شهید موسوی از جمله معابری است که آب گرفتگی شدید در آنها گزارش شده است.
همچنین وقوع رگبار و رعد و برق موجب قطع برق در برخی از خیابان های قم شده است. بر اثر جاری شدن شدید آب در بلوار الغدیر تا پردیسان، ترافیک در این منطقه بسیار سنگین است، ضمن اینکه شهروندانی که برای تفریح به بوستان غدیر رفته بودند با بارش شدید باران غافلگیرد شده و مجبور به ترک این بوستان شدند.
بارش شدید باران و جاری شدن آب زیاد در معابر عمومی علاوه بر مسدود شدن برخی معابر و زیرگذرهای قم، ترافیک در این معابر را با سختی مواجه کرده است، ضمن اینکه ورودی رودخانه قمرود به دلیل جلوگیری از خطرهای احتمالی به روی خودروهای عبوری مسدود شد.
تا لحظه مخابره خبر، تلاش خبرنگار ایرنا برای پیگیری اقدام های مسئولان در این زمینه بی پاسخ ماند.
7404/
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.