اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری قم، حمید یزدانی روز شنبه در گفت و گویی افزود: مراکز اقامتی رسمی استان اعم از هتل ها، هتل آپارتمان ها، مهمان پذیرها و خانه مسافرها با همه ظرفیت خود آماده پذیرش زائران و مسافران نوروزی بود.
وی با بیان اینکه طی این مدت بیش از 174 هزار تن در اماکن اقامتی رسمی استان اسکان یافتند، تصریح کرد: علاوه بر آن بیش از280 هزار تن در سایر اماکن اقامتی اعم از بقاع متبرک امامزادگان، سالن های ورزشی، کمپینگ های شهر و بیش از 313 هزار تن در مدارس استان اسکان داشته اند.
یزدانی در ادامه گفت: در راستای خدمات رسانی مطلوب به زائران و مسافران از ابتدای طرح نوروزی، بیش از 988 بازدید نظارتی توسط گشت های رسمی کمیته بازرسی و نظارت استان انجام شده است.
در ایام نوروز علاوه بر بازدیدهای نظارتی روزانه، بازدیدهای نظارتی شبانه مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان نیز انجام شده است.
35 واحد هتل، 27 واحد هتل آپارتمان، 55 واحد مهمانپذیر، 170 خانه مسافر و 97 واحد مجتمع بین راهی و پذیرایی با ظرفیت بیش از 12 هزار تخت اقامتی و پذیرایی در قم در خدمت مسافران و زائران است.
1175 /
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.