اخبار مرتبط

محمد خامه یار روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، بیان کرد: نماز جماعت گسترده در بوستان هایی همچون علوی، مهدی، هاشمی و فدک شهر قم در ایام تعطیلات نوروزی برگزار می شود.
وی افزود: برگزاری نماز جماعت در بوستان های قم با مشارکت فعال مبلغان و طلاب گروه های جهادی انجام می شود و این برنامه حال و هوای خاصی را به شهر قم در ایام نوروز بخشیده است.
وی ادامه داد: همچنین برای اقامه نماز در روز طبیعت که بیشتر مردم به بخش های مختلف استان سفر می کنند، برنامه ریزی های لازم انجام شده است تا به این واجب دینی به بهترین شکل عمل شود.
خامه یار گفت: در نامه ای از همه بخش ها پنجگانه استان خواسته شده است، ساعت فعالیت مساجد و نمازخانه های خود را افزایش دهند تا مسافران برای اقامه نماز با مشکلی مواجه نشوند.
وی افزود: همچنین با کمک اداره های اوقاف و امور خیریه و تبلیغات اسلامی استان، برای برگزاری نماز جماعت در مساجد بخش های استان در روز طبیعت، هماهنگی های لازم انجام شده است.
استان قم دارای یک شهرستان قم و پنج بخش مرکزی، جعفریه، سلفچگان، کهک و خلجستان است.
وی ادامه داد: در بسیاری از محورهای استان نیز تمهیدات لازم برای اقامه نماز جماعت در مساجد و نمازخانه های بین راهی انجام شده است .
مدیر ستاد اقامه نماز قم گفت: در روز طبیعت نماز جماعت در بوستان هایی همچون جوان، الغدیر، علوی و مهدی به صورت گسترده و در فضای باز اقامه می شود.
7405/ 1175
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.