اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا از روابط عمومی استانداری قم، بهرام سرمست روز شنبه در بازدید سرزده از اداره کل مدیریت بحران و اداره کل پدافند غیرعامل استان، با تاکید بر لزوم ارائه برآوردهای دقیق از پیش بینی های جوی، افزود: در مقوله حفظ جان مردم و پیشگیری از حوادث توجه به موارد احتیاطی اولویت دارد.
وی با اشاره به اعمال برنامه های به موقع در بحث مدیریت بحران، ادامه داد: با توجه به پیش بینی بارش ها در روزهای آینده، تصمیم های مناسب اندیشیده خواهد شد.
براساس اعلام اداره کل هواشناسی قم، فردا شاهد بارش باران در قم خواهیم بود که شدت بارش ها از ظهر تا شامگاه در مناطق مرتفع بیشتر است.

** برنامه محوری عامل پیشران مدیریت استان است
استاندار قم همچنین در جمع کارکنان فرمانداری قم و بخشداران، برنامه محوری را عامل پیشران مدیریت استان دانست و افزود: مسئولان باید خدمت صادقانه را سرلوحه کار خود قرار دهند.
سرمست با تاکید بر انتخاب فرماندار قم از بین گزینه های متعدد و براساس تعهد و تخصص، اضافه کرد: نگاه مدیریت استان استفاده از نیروهای متخصص است و در کنار استفاده از نیروهای بومی توانمند، از ظرفیت های خارج استان نیز بهره خواهیم گرفت.
مرتضی حیدری در آخرین روز اسفندماه سال گذشته به عنوان فرماندار قم منصوب و معرفی شد.
وی همچنین تعامل بین همه دستگاه های دولتی را در راستای تحقق برنامه های دولت ضروری دانست و تصریح کرد: باید در قالب کارگروهی از تمام ظرفیت ها استفاده شود.
استاندار قم در این دیدارها ضمن آشنایی با کارکنان فرمانداری قم و حوزه کاری آن ها، گزارشی مختصر از عملکرد بخش های مختلف فرمانداری قم دریافت کرد.
/2085/ 1175
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.