اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا از مرکز خبر حوزه، وی روز چهارشنبه در دیدار استاندار قم افزود: این سیل اگرچه کشور را در سوگ تعدادی از هموطنان‌مان نشاند و باعث خسارت‌های زیادی شد، اما برای مسئولان باید زمینه‌ای برای خدمت بیشتر باشد.
وی گفت: از مسئولانی که در ایام تعطیل ترجیح دادند در کنار مردم باشند، تشکر می‌کنم و به طور حتم عنایات حضرت ولی عصر(عج) شامل حال آن‌ها می شود.
سیل هفته جاری در برخی از نقاط کشور باعث بروز خسارت های جانی و مالی شد.
آیت الله شبیری زنجانی با اشاره به تجربه جاری شدن سیل در شهر قم در سال‌های گذشته، گفت: قبلا سیل در این شهر خسارت‌های زیادی را به جای می‌گذاشت، اما با اقدام هایی که مسئولان داشتند این خسارت‌ها کمتر دیده شد.
وی بر ضرورت رسیدگی به امور مردم تاکید کرد و گفت: خدمت این است که انسان با عملکرد خود مانع تلفات جانی و خسارت‌های مالی شود.
وی خدمت به مردم را از بالاترین عبادات در شریعت اسلام دانست و با اشاره به سیره حضرات معصومین(ع) در اهتمام به حل مشکلات مردم، افزود: در شریعت خدمت به بشر جایگاه ویژه‌ای دارد به خصوص اگر در راستای حفظ جان و مال مردم باشد، اما مسئولان این کشور زمینه خدمت به مسلمانان و شیعیان را دارند که باید قدر این فرصت را بدانند و این خدمت نزد خداوند یک عبادت استثنایی است.
وی در پایان ابراز امیدواری کرد که سال نو برای این مردم سال پر برکتی باشد.
بهرام سرمت، استاندار قم امروز با شماری از مراجع تقلید و علما دیدار و گفت و گو کرد.
1175 /
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.