به گزارش ایرنا از روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی(ره)قم، علی شهبازی نیا روز شنبه در گفت و گویی افزود: برای جمع آوری کمک های مردمی قم در قالب جشن نیکوکاری 37 پایگاه مستقر در مراکز نیکوکاری و مصلاهای برگزاری نماز جمعه احداث شد و اقدام به جمع آوری کمک های مردمی نمودند.
وی با اشاره به رشد 65 درصدی مشارکت های مردم در جشن نیکوکاری امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل تصریح کرد: در تلاشیم این کمک ها تا پیش از آغاز سال نو بین خانواده های تحت حمایت توزیع گردد.
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) قم با بیان اینکه شعار جشن نیکوکاری امسال، 'عیدی برای همه' است، اظهار داشت: مردم قم نه فقط در شعار بلکه همیشه در عمل هم ثابت کرده اند که مستضعفان و محرومان را فراموش نمی کنند.
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قم ضمن دعوت از مردم برای کمک های بیشتر به ایتام و نیازمندان در روزهای پایانی سال افزود: همشهریان گرامی می توانند از طریق شماره گیری #1*8877* و سپس درج کد تلفن استان قم و یا واریز به شماره کارت 6104337770116398 نزد بانک ملت این نهاد را در کمک به ایتام و محرومان یاری کنند.
وی اضافه کرد: مردم خیراندیش استان با مراجعه به مراکز نیکوکاری و ادارات چهارگانه سطح استان، کمک های غیرنقدی خود را نیز به نیازمندان برسانند.
7404/ 6133/
انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.