داود محبی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: از 25 بهمن تا 25 اسفندماه جاری به مدت یک ماه اعزام کاروان های راهیان نور دانشجویی استان به مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس در جنوب کشور در قالب 13 کاروان انجام شد.
وی بیان کرد: بازدید از مناطق عملیاتی جنوب همچون فتح المبین، فکه، کانال کمیل، هویزه، طلائیه، شلمچه و اروند و بهره مند شدن از خاطرات راویان دوران دفاع مقدس در کنار اجرای فعالیت های فرهنگی متنوع و تاثیرگذار، از جمله برنامه های درنظر گرفته شده برای کاروان های راهیان نور دانشجویی قم است.
وی ادامه داد: بیشتر فرآیندهای اجرایی برگزاری راهیان نور دانشجویی برعهده خود دانشجویان استان است و آنان با شور و نشاط خاصی در این زمینه فعالیت می کنند.
محبی گفت: با تلاش های صورت گرفته و جذب اعتبارات لازم از طریق سپاه پاسداران و دانشگاه های استان، در سال جاری هر دانشجویی که علاقه مند به حضور در اردوهای راهیان نور بوده، به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شده است.
وی بیان کرد: شرکت در اردوهای راهیان نور دانشجویی برای این قشر فرهیخته جامعه بسیار تاثیرگذار است و موجب می شود آنان از نزدیک ارزش های انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس را درک کنند.
وی ادامه داد: همچنین برگزاری پرشور اردوهای راهیان نور، حرکت در مسیر عمل به بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و تداوم بخشیدن به نهضت امام راحل(ره) است.
بسیج دانشجویی قم در 50 واحد دانشگاهی استان مستقر است و بیش از 14 هزار دانشجوی بسیجی در آن فعال هستند.
7405/ 1175
انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.