اخبار مرتبط

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از روابط عمومی استانداری قم، بهرام سرمست در نشست صمیمی با جمعیت قمی های مقیم پایتخت با اشاره به ظرفیت های مهم قم در بخش های مختلف، بیان کرد: برنامه استان برای استفاده بهینه از این ظرفیت ها در جهت شتاب بخشی به روند توسعه است.
وی با اشاره به هدف گذاری های صورت گرفته برای تشکیل انجمن مشورتی توسعه قم، گفت: این انجمن متشکل از نخبگان، دانشگاهیان، فعالان اقتصادی و بسیاری از اقشار و گروه های تأثیر گذار استان خواهد بود که در تصمیم گیری های کلان قم صاحب رأی و نظر هستند.
وی به اهمیت تلاش برای جلب سرمایه های معنوی و فکری در استان اشاره و تصریح کرد: قم در مسیر عمران و آبادانی، ظرفیت زیادی دارد که با نگرش صحیح و برنامه مدون می توان از آن ها بهره برد.
سرمست، جمعیت قمی های مقیم تهران را یکی از سرمایه های مهم قم دانست و ادامه داد: این جمعیت سفیران توسعه می توانند، باشند و در جهت معرفی استان و ویژگی های آن و نیز سرمایه گذاری برای اجرای پروژه های مختلف گام بردارند.
وی با اشاره به زمینه های مناسب سرمایه گذاری در این استان خاطرنشان کرد: قم با آغوش باز پذیرای نظرات صاحب نظران و سرمایه گذاران بوده و از حضور و مشارکت آن ها در بخش های مختلف، استقبال خواهیم کرد.
لازم به ذکر است جمعیت قمی های ساکن پایتخت، متشکل از جمعی افراد فعال و نخبه در عرصه های مختلف فرهنگی، سیاسی، اقتصادی، و اجتماعی است که ماهیانه جلسات و نشست های تعاملی برگزار می کنند.
7405/ 6133/
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.