اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، در این آیین که سید محمد رضا هاشمی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری، رضا سیار فرماندار و عبدالله جلالی رئیس شورای اسلامی شهر قم حضور داشتند، مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی طی سخنانی؛ مادران، همسران، پدران و فرزندان شهیدان را معلمان نمونه و بزرگ جامعه دانست و اظهار داشت: جامعه باید درس فداکاری، ایثار، جهاد، شجاعت، مقاومت و فضیلت پروری را از خانواده شهدا بیاموزد.
حجت الاسلام والمسلمین سید رضا تقوی؛ امنیت، آرامش، سربلندی و افتخار نظام اسلامی را مرهون پایداری، استقامت و بردباری خانواده شهدا عنوان کرد و افرود: به برکت خون های مطهر شهیدان امروز کشور از تعدی دشمن مصون مانده و به پیشرفت و سعادت دست یافته است.
شهید مدافع حرم، سرهنگ پاسدار سید سجاد روشنایی فرمانده گردان سوم امام حسین(ع) لشکر 17علی بن ابیطالب(ع) قم، در 13 بهمن ماه سال 1394 در جریان آزادسازی شهرهای نبل و الزهرا سوریه به درجه رفیع شهادت نائل آمد و در گلزار علی بن جعفر(ع) شهر مقدس قم به خاک سپرده شد. 
این آیین به همت سازمان جهاد کشاورزی قم و سپاه امام علی بن ابیطالب(ع) ترتیب یافت و اجرای تواشیح توسط گروه قمر بنی هاشم(ع) و رونمایی از سند هویتی یکی از شهیدان دوران دفاع مقدس، از جلوه های آن بود.
7403 / 1175
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.