اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، وی شنبه شب در دیدار معصومه ابتکار معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری افزود: جایگاه خانواده بسیار مقدس و ارزشمند است، اما متأسفانه پس از انقلاب اسلامی، نتوانسته ایم آنگونه که باید و شاید، کانون خانواده ها را استحکام ببخشیم.
آیت الله بیات زنجانی با بیان اینکه خداوند متعال در قرآن کریم زن را مایه آرامش مرد عنوان کرده است، این نکته را بسیار مهم دانست و گفت: برای برقراری امنیت در جامعه و رشد و توسعه کشور باید به مسائل و حقوق زنان هرچه بیشتر توجه شود.
وی تقویت کیان و جایگاه خانواده را یک وظیفه همگانی عنوان کرد و افزود: در ارائه لایحه های مربوط به زنان و خانواده به مجلس شورای اسلامی، باید بار علمی و فقهی آن افزوده شود تا ایرادهای شورای نگهبان کاسته شده و مجلس نیز مطمئن تر آن را به تصویب برساند.
آیت الله بیات زنجانی در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: برطرف کردن مشکلات مسکن، اشتغال و اوقات فراغت جوانان در پیشگیری از وقوع جرم و بزه در جامعه بسیار مؤثر است و باید مورد توجه قرار بگیرد.
وی همچنین خاطرنشان کرد: مردم ایران به خوبی به مسأله تحریم ها و سنگ اندازی آمریکایی ها آگاهی دارند، اما واقعا می توانیم وضعیت اقتصادی کشور را بسیار بهتر مدیریت کنیم تا شاهد بروز گرانی ها در جامعه نباشیم.
آیت الله بیات زنجانی با بیان اینکه امروز مردم مشکلات معیشتی به ویژه برای کالاهای اساسی را با تمام وجود درک می کنند، اظهار داشت: البته نمی توان اقدامات ارزشمند دولت در حوزه های گوناگون به ویژه دیپلماسی خارجی را نادیده بگیریم.
معصومه ابتکار معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری امروز در سفر یک روزه به شهر مقدس قم، ضمن افتتاح نخستین دوره مطالعات زنان در دانشگاه ادیان و مذاهب، از وضعیت زنان و دختران در روستای قنوات و یک کارگاه صنایع دستی در قم بازدید کرد.
8146/ 6133/
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.