اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، عزت الله ضرغامی یکشنبه شب در مراسم بزرگداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در مسجد چهارمردان قم اظهار داشت: درشرایط کنونی در جهان هیچ اتفاقی بدون گرفتن نظر ایران رقم نمی خورد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه دشمنان از همان آغاز انقلاب توطئه های فراوانی را برای ضربه زدن به آن انجام دادند و گفتند انقلاب سال اول و دوم و دهه اول خود را نمی بیند و خودشان را نیز با این قضاوت ها خراب نمودند، اظهار داشت: هرکدام از توطئه هایی که بر این ملت گذشت کافی بود تا یک انقلاب به شکست منجر شود.
ضرغامی یادآور شد: انقلاب مصر برغم تقدیم شهیدان زیاد و حضور گروه های مبارز و احزاب با سابقه، به دلیل همراهی نکردن مردم سرانجامی جز حاکمیت مجدد طاغوت پیدا نکرد.
وی گفت: برغم برخی تصورها مبنی بر نادرست بودن اقدام های اول انقلاب ولی با توجه به حوادثی که در جاهای مختلف دنیا به وقوع پیوسته معلوم می شود انقلاب چقدر مسیر خود را درست رفته است.
وی با تاکید بر اینکه مقایسه ایران امروز با ایران دیروز یک قیاس مع الفارق ونادرست است،گفت: پیشرفت های امروز کشور در زمینه ها و حوزه های گوناگون قابل مقایسه با دوران پیش از انقلاب نیست، و نظام اسلامی به جایگاهی رسیده که با همه مشکلات با سربلندی راه خود را طی می کند.
ضرغامی در بخش دیگری از سخنان خود آمریکا، رژیم صهیونیستی و عربستان را سه ضلع مثلث جنگ رسانه ای بر علیه انقلاب اسلامی ذکر کرد و گفت: محور محتوایی همه تولیدهای رسانه ای ضد انقلاب، منافقان هستند که با پول غربی ها کار سایبری می کنند.
وی با دروغ خواندن ادعای کشورهای غربی مبنی بر حمایت از آزادی رسانه ای تصریح کرد: شبکه های اجتماعی که سرورهای آن تحت کنترل غربی ها قرار دارد، اگر کوچکترین مطلبی مخالف با سیاست های این کشورها منتشر شود، به سرعت حذف خواهد شد.
این مراسم به همت شورای هماهنگی اصولگرایان استان قم ترتیب یافته بود.
7403/ 6133/
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.