اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، مهرداد غضنفری روز پنجشنبه در هشتمین حلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی، افزود: از حضور بخش خصوصی در همه کارگروه های استان استقبال می کنیم، چراکه اعتقاد داریم اظهارنظرهای بخش خصوصی می تواند نقش بسزایی در تصمیم گیری های صحیح داشته باشد.
وی، ایرادهای بخش خصوصی از برخی مسائل را به حق دانست و گفت: یکی از ساز و کارهای تحقق اقتصاد مقاومتی، واگذاری طرح های نیمه تمام به بخش خصوصی است.
غضنفری تاکید کرد: برنامه ها و مصوبه های ستاد اقتصاد مقاومتی در سال 98 باید متفاوت تر از سال های گذشته باشد و در این راستا علت کاهش تعداد نشست ها و برنامه های این ستاد را آسیب شناسی نماییم.
وی در ادامه با گله مندی از حضور نداشتن شهردار قم در جلسه های اقتصاد مقاومتی، گفت: با توجه به این که در شرایط فعلی بالاترین ستاد تصمیم گیری مرتبط با مسائل نظام، اقتصاد مقاومی است، سطح ستاد اقتصاد مقاومتی اقتضا می کند مدیریت شهری در جلسه های این ستاد حضور داشته باشد.
معاون استاندار قم افزود: شهرداری باید برابر قانون وظایف خود را انجام دهد و با نگاه درآمدی تفسیر نکند.
وی با تاکید بر همکاری برای توسعه استان، بیان کرد: با توجه به این که سالانه بالغ بر 20 میلیون زائر و گردشگر وارد استان قم می شوند، این ظرفیت فرصت بی نظیری برای توسعه اقتصادی شهر است.
غضنفری تاکید کرد: با توجه به این که سیاست گذاری و مدیریت استان در مسیر توسعه محور و تبعیت همه دستگاه هاست و اگر می خواهیم استان را به تعالی برسانیم، باید در این مسیر حرکت کنیم.
وی گفت: متاسفانه تا موضوعی مطرح می شود در صدد پاسخگویی و تقابل برمی آییم که این رویه را باید از ذهن مدیران دور نماییم.
هشتمین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی با حضور علی اصغر مونسان رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور، معاونان این سازمان و مسئولان استان در سالن جلسه های استانداری قم برگزار شد.
در این جلسه مصوبه های جلسه های قبل ستاد اقتصاد مقاومتی بررسی شد و اولویت های استان قم در سال آینده مورد بررسی قرار گرفت.
/2085/ 1175
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.