اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، عبدالله جلالی روز دوشنبه در هشتاد و یکمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر قم با تاکید بر اینکه تمام مصوبات در سایت این شورا منتشر می شود اظهار داشت: از شهرداری قم نیز انتظار داریم تا تمام مزایده ها، مناقصه ها، تعرفه های عوارض و خدمات را در این سایت بارگذاری کند.
وی، صداقت با مردم را اصل اساسی شورای شهر قم دانست و تاکید کرد: دلیلی برای جدایی مسئولان از مردم نیست و امیدواریم این اقدام شورای شهر الگویی برای سایر دستگاه های اجرایی استان شود تا ارگان ها بیش از پیش نسبت به عملکرد خود پاسخگو باشند.

** دهه پنجم انقلاب دهه عدالت محوری است
جلالی در ادامه سخنان خود با بیان اینکه چهل سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را پشت سر گذاشته ایم و در حال ورود به دهه پنجم انقلاب هستیم گفت: هیچ یک از توطئه ها و نقشه های دشمنان داخلی و خارجی نتوانست خللی در اراده مردم برای پیمودن مسیر انقلاب ایجاد کند.
وی گفت: این انقلاب همچنان با قدرت راه خود را برای رسیدن به آرمان های متعالی خود ادامه می دهد.
وی با اشاره به حماسه آفرینی مردم ایران اسلامی و قم در تمام شرایط حساس انقلاب گفت: مردم ایران اسلامی بار دیگر با حضور گسترده، باشکوه و حماسی در راهپیمایی 22 بهمن امسال حماسه ای دیگر در تاریخ پر افتخار کشور به ثبت می رسانند.
جلالی با بیان اینکه انقلاب به بلوغ خود رسیده است تاکید کرد: در طی چهل سال گذشته کشور فراز و نشیب های زیادی را پشت سر گذاشته است که با وجود همه مشکلات همچنان این انقلاب با پشتوانه مردم با قدرت در حال پیشروی است.
وی تحریم های اقتصادی و دارویی کشور را بی رحمانه دانست و گفت: این تحریم ها و توطئه های دشمن اگر چه موجب فشار به مردم شده است ولی شاهد هستیم که ملت در برابر خواست دشمن هرگز تسلیم نشده است.
رئیس شورای شهر قم وظیفه مسئولان کشور را مرور کارنامه چهل ساله دانست و گفت: نقاط ضعف و قوت مدیریت کشور در طی چهار دهه گذشته باید شناسایی شود تا با تقویت نقاط قوت و برطرف کردن نقاط ضعف، راه توسعه با شتاب بیشتری ادامه یابد.
جلالی، دهه پنجم انقلاب را دهه عدالت محوری دانست و افزود: باید محور همه سیاست ها و برنامه ها به ویژه توزیع منابع ملی بر اساس عدالت باشد، چرا که عدالت موجب آرامش کشور می شود.
7404/ 1175
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.