اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، فرمانده سپاه امام علی ابن ابیطالب(ع) قم در این آیین گفت: این طرح ها،در عرصه های گوناگون با تمرکز بر موضوع هایی همچون؛ آب به ویژه آب روستایی، قنات ها و اصلاح شبکه و تامین برق توسط انرژی خورشیدی انجام می شود.
سردار سرتیپ دوم پاسدار سید محمدتقی شاهچراغی با بیان اینکه طرح های فوق الذکر به منظور گره گشایی از کار مردم انجام می شود، افزود: حداکثر تا پایان شهریورماه سال آینده این طرح ها به بهره برداری می رسند.
وی با اشاره به توانمندیهای موجود در قم از جمله در زمینه نیروی انسانی ابراز امیدواری کرد که این طرح ها در این استان زودتر از موعد مقرر به بهره برداری برسند.
فرمانده سپاه امام علی ابن ابیطالب(ع) قم، به قرارگاه محرومیت زدایی نیز اشاره و اظهار کرد: توسط این قرارگاه، در بخش مرکزی قم در 2 دهستان قمرود و قنوات طرح هایی در دست انجام است.
وی گفت: نزدیک به 10 سال فعالیت قرارگاه محرومیت زدایی کوثر در کشور، تاکنون بیش از 2 هزار و 935 میلیارد تومان در 228 هزار طرح برنامه ریزی و سرمایه گذاری صورت گرفته که 158 هزار طرح در بخش های گوناگون به پایان رسیده است.
شاهچراغی با بیان اینکه سپاه درقم نیز در این عرصه سپاه آمادگی کامل دارد ، تصریح کرد: جهت گیری ما در استان، برای ورود به عرصه هایی است که زندگی مردم را آسان تر کند، البته قطعا نگاه دولت و مجلس شورای اسلامی نیز همین است.
وی با اشاره به اجرای طرح های مرتبط با آب اظهار کرد: تلاش کرده ایم با استفاده از ظرفیت های خودمان و با همیاری مردم، دهیاری ها و شوراهای اسلامی روستاها؛ کار اجرایی در هفته جاری، در سه روستا شروع شود.
فرمانده سپاه امام علی ابن ابیطالب(ع) استان قم، با بیان این که بنا نداریم که رقیب بخش خصوصی شویم، اظهار کرد: آن جایی که امکان ورود بخش خصوصی نیست، ما آمادگی همکاری و اجرا را داریم.
وی با تاکید بر استفاده از ظرفیت های کشوری تصریح کرد: آمادگی داریم که با استفاده از ظرفیت های مختلف سپاه در زمینه های گوناگون در خدمت رسانی به مردم، به عنوان سرباز رهبری و نظام فعالیت کنیم.
فرمانده سپاه امام علی ابن ابیطالب(ع) قم خاطرنشان کرد: فضای همدلی و همراهی خوبی دراستان وجود دارد و زمینه ورود جدی تر در عرصه خدمت رسانی به مردم فراهم است.
عصر امروز، به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، عملیات اجرایی 40 هزار طرح عمرانی زودبازده با رویکرد آب و اشتغال در روستاها و مناطق محروم کشور با شعار «دست در دست مردم، پنجه در پنجه شیطان» با پیام ویدئو کنفرانس سردار سرلشگر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و سردار سرتیپ غلامحسین غیب پرور رئیس بسیج سازندگی به صورت همزمان در سراسر کشور با رمز «یا فاطمه زهرا(س)» شروع شد.
514 طرح مربوط به استان قم، در موضوع هایی مانند آب روستایی و تامین برق توسط انرژی خورشیدی می شود که تا پایان شهریورماه سال آینده به بهره برداری می رسند.
در این آیین بهرام سرمست استاندار، حجت الاسلام والمسلمین مجتبی ذوالنوری و احمد امیرآبادی فراهانی نمایندگان مردم قم در مجلس شورای اسلامی، جمعی از مسئولان استان و پدر شهید سعید سامانلو از شهدای مدافع حرم حضور داشتند.
7406/ 6133/
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.