اخبار مرتبط

به گزارش عصر شنبه ایرنا از روابط عمومی استانداری قم، استاندار در آیین گفت : مهمترین سرمایه های هر کشوری برای پیشرفت و توسعه دانش آموزان هستند.
بهرام سرمست، دانش آموزان را آینده سازان کشور دانست و با بیان اینکه بار مدیریت کشور بر دوش نسل دانش آموز فعلی خواهد بود خاطرنشان کرد: وزارت آموزش و پرورش مسئولیت بسیار خطیری جهت پرورش نسل فرهیخته بر عهده دارد.
وی با بیان اینکه بخش قابل توجهی از مراکز آموزشی توسط خیرین ساخته می شود گفت: مسئولان بایستی بسترسازی لازم برای توسعه فضاهای آموزشی در مناطق کم برخوردار و استفاده از ظرفیت خیرین در این مناطق را فراهم کنند.
استاندار قم در ادامه با اشاره به تلاش بدخواهان نظام برای ضربه‌زدن به دستاوردهای انقلاب اسلامی اظهار داشت: با وجود فشارهای خارجی، شاهد بلوغ و بالندگی انقلاب در چهلمین سالگرد پیروزی آن هستیم.
مدرسه شهید احمدلو با اعتبار 18 میلیارد ریال، استخر شنای شهدای دانش آموز با اعتبار 48 میلیارد و 179 میلیون ریال، ساختمان ورودی مدرسه تیزهوشان فرزانگان با اعتبار 3 میلیارد و 700 میلیون ریال و سالن ورزشی هنرستان تربیت بدنی فخری با اعتبار 11 میلیارد ریال با حضور استاندار به بهره برداری رسید.
7404/ 6133/
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.