اخبار مرتبط

دراین مطلب آمده است: مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم از ساماندهی 260 دستفروش پارکینگ ضلع شرقی حرم مطهر خبر داد. علیرضا مظفری با تاکید بر عزم ویژه مدیریت شهری بر تامین نظم و انضباط شهری و جمع‌آوری متکدیان و دست‌فروشان در سطح شهر اظهار کرد: شهرداری رویکردی جدی در سال‌های اخیر در ساماندهی اطراف حرم مطهر حضرت معصومه(س) و جمع‌آوری دست‌فروشان این محدوده داشته است.
وی با اشاره به امرار معاش برخی افراد از محل دست‌فروشی تصریح کرد: با توجه به اینکه بخشی از این دست‌فروشان به دلیل مشکلات مالی و تامین مخارج زندگی این کار را انجام می‌دهند، ساماندهی آنها در دستور کار قرار گرفت تا بتوانیم هم شرایط منظمی در شهر برقرار کرده و هم بستر فعالیت و امرار معاش آنها را فراهم کنیم.
مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم از ساماندهی 260 دست فروش پارکینگ ضلع شرقی حرم مطهر خبر داد و افزود: در این راستا انعقاد قرارداد و برپایی نمایشگاه و بازارچه زائر برای عرضه سوغات و صنایع دستی در دستور کار سازمان قرار گرفت.
وی اذعان کرد: پیش از راه‌اندازی این بازارچه این دست‌فروشان در پارکینگ شرقی فعالیت می‌کردند که منظر مناسبی نداشت اما در حال حاضر با راه‌اندازی بازارچه شرایط خوبی برای استفاده مردم و فعالیت آنها فراهم شده است.
7403/ 6133/
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.