اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا از پایگاه خبری آستان حضرت معصومه(س)، آیت‌الله سید محمد سعیدی روز دوشنبه در دیدار با مسئولان دانشگاه صنعتی قم با بیان اینکه تربیت نیروی انسانی مورد نظر نظام نخستین رسالت دانشگاه است، اضافه کرد: اگر دانشجویی در قم تحصیل می‌کند باید متناسب با ویژگی‌های این شهر تربیت شود تا در آینده نیز بتواند به نتایج مورد نظر برسد.
وی با اشاره به اینکه پرداختن به آرمان‌ها و توجه به قداست‌ها نباید به معنای تظاهر باشد، عنوان کرد: همت‌ها و تلاش‌ها باید به میزانی باشد که بتوانیم دیدگاه‌ها، اعتقادات و روش‌های مورد نظر را در میان دانشجویان ترویج کنیم.
وی از نظام اسلامی به‌عنوان دستاورد خون شهدا یاد کرد و گفت: درخت تنومند نظام اسلامی همچنان به حرکت و رشد خود ادامه می‌دهد اما ما باید تلاش کنیم تا از این درخت دور نشویم.
رئیس دانشگاه صنعتی قم نیز در این دیدار با اشاره به اینکه 12 طرح نوآورانه در این دانشگاه درحال دنبال شدن است، اظهار کرد: اکنون این دانشگاه در دهمین سال فعالیت خود توانسته به دستاوردهای علمی و پژوهشی مطلوب در جشنواره‌ها و همایش‌های علمی مختلف برسد.
جلال رضایی‌نور، از حضور اساتید توانمند در دانشگاه صنعتی قم یاد کرد و افزود: قم ویژگی‌های متفاوتی دارد به همین علت مجموعه‌هایی که در این شهر درحال فعالیت هستند نیز باید به این ویژگی‌ها توجه داشته باشند.
رئیس دانشگاه صنعتی قم خاطرنشان کرد: این دانشگاه با 90 کارمند و 57 عضو هیات علمی، آموزش 2 هزار دانشجو را در رشته‌های مختلف تحصیلی دنبال می‌کند.
وی با بیان اینکه مباحث فرهنگی در کنار مباحث علمی دانشگاه صنعتی قم مورد توجه قرار می‌گیرد، تصریح کرد: دانشجویان دانشگاه صنعتی قم حجاب برتر را به‌عنوان پوشش خود پذیرفته‌اند و در این دانشگاه به مقوله حجاب و عفاف توجه ویژه داشته و افتخار می‌کنیم که می‌توانیم در این حوزه الگویی برای دیگر دانشگاه‌ها باشیم.
1175 /
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.