اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، حسین صبوری پنجشنبه شب در پایان دیدار این تیم با پارسیان شهر قدس در سالن دو هزار نفری ورزشگاه شهید جعفر حیدریان در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، با اشاره به شرایط جدول در هفته پایانی این رقابت ها افزود: بازی حساسی بود و پارسیان برای بقا در لیگ برتر نیازمند برد بود و ما برای کسب رتبه برتر تمام تلاش خود را به کار بردیم و هر دو تیم بازی قابل قبولی از خود ارائه دادند.
وی ابراز امیدواری کرد که ان شاءالله در بازی پلی آف مقابل تیم فرش آرای مشهد از استان خراسان رضوی، تیم از لحاظ روحی و روانی شرایط بهتری پیدا کند و بتوانیم خود را بازسازی کنیم و بازی خوبی از خود به نمایش بگذاریم.
وی تاکید کرد: هر چند تیم فرش آرا رتبه سوم را کسب کرده و از تیم های خوب لیگ برتر است، ولی ما تمام تلاش و کوشش خود را برای پیروزی انجام خواهیم داد، نا امید نیستیم و با توجه به توانمندی های بازیکنانمان امیدواریم با یک بازی خوب بتوانیم پاسخگوی محبت تماشاگران قم باشیم.
صبوری تصریح کرد: هر چند تیم فرش آرای مشهد را در بازی های رفت و برگشت در لیگ برتر برده ایم، اما آن موقع شرایط خودش را داشت و در مرحله پلی آف نیز شرایط دیگری وجود دارد، ضمن آن که تیم فرش آرا از گذشته تیم بهتری شده است.
سرمربی تیم فوتسال سوهان محمدسیمای قم با بیان این که در رقابت های امسال فراز و نشیب داشتیم، خاطرنشان کرد: به نظرم با توجه به مشکلاتی که داشتیم، کسب رتبه ششم نیز مقام خوبی برای تیم ما است.
وی در پایان سخنان خود؛ از مدیرعامل باشگاه سوهان محمدسیمای قم، اداره کل ورزش و جوانان استان و کسانی که در این مدت تیم فوتسال محمدسیمای قم را یاری کرده اند، تقدیر و سپاسگزاری نمود.
در هفته پایانی رقابت های لیگ برتر فوتسال ایران، پارسیان شهر قدس (استان تهران) با تساوی مقابل سوهان محمدسیمای قم به لیگ دسته یک سقوط کرد و تیم قم نیز حریف فرش آرای مشهد شد.
تیم قم با 11 برد، هفت تساوی، هشت باخت، 69 گل زده و 74 گل خورده توانست 40 امتیاز کسب کند و در رده ششم قرار بگیرد.
تیم پارسیان نیز با شش برد، چهار تساوی، 16 باخت، 82 گل زده و 93 گل خورده با 22 امتیاز در رده سیزدهم ایستاد و با یک امتیاز کمتر نسبت به تیم اهورای بهبهان (استان خوزستان) به همراه تیم شهرداری ساوه (استان مرکزی) به لیگ دسته یک سقوط کرد.
تیم های گیتی ‌پسند اصفهان، صنعت مس سونگون وَرزَقان (استان آذربایجان شرقی)، فرش‌ آرای مشهد، حفاری اهواز (استان خوزستان)، سن ‌ایچ ساوه، سوهان محمدسیمای قم، شهروند ساری (استان مازندران)، مقاومت البرز کرج (استان البرز) به مرحله پلی آف راه یافته اند.
7406/ 6133/
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.