اخبار مرتبط

جعفر جعفری مجد روز یکشنبه درگفت وگو با خبرنگار ایرنا، ارزان ترین لباس ویژه دروازه بانی هاکی را بیش از 150 میلیون ریال برآورد کرد و افزود: لباس دروازه بان هاکی رابطه مستقیم با جان و سلامتی دروازه بان دارد به گونه ای که اگر یکی از قطعات آن معیوب باشد موجب آسیب جدی وی می شود.
وی بیان کرد: لباس دروازه بانی هاکی سالم در این استان نداریم و تمام لباس های موجود مستعمل و از رده خارج است که مجبور هستیم بخشی از قطعات این لباس را از استان های دیگر به صورت قرضی تامین کنیم.
رئیس هیات هاکی قم با تاکید بر اینکه نبود امکانات و تجهیزات مورد نیاز ورزشکاران از جمله چوب و نیز لباس مخصوص دروازه بان به دغدغه ورزشکاران و مسئولان هیات هاکی استان تبدیل شده، اظهار داشت: با وجود وعده مسئولان ورزشی قم برای تامین تجهیزات مورد نیاز، تاکنون این وعده ها محقق نشده است.
وی با بیان اینکه برای نخستین بار امسال 2 تیم بانوان و آقایان هاکی قم در مسابقات لیگ برتر حضور دارند، گفت: در دور رفت لیگ برتر بانوان که پس از 17 سال برای نخستین بار تیمی از این استان در رقابت ها شرکت می کند، بانوان هاکی کار قم موفق به کسب 4 امتیاز شده اند.
جعفری مجد با بیان اینکه در لیگ برتر هاکی دختران 12 تیم و در لیگ برتر آقایان هشت تیم شرکت دارند گفت: تیم آقایان هاکی قم برای سومین سال متوالی در لیگ برتر حضور دارد و امیدواریم با کسب امتیازات لازم حضور خود در این لیگ را استمرار بخشد.
هم اکنون بیش از 100 ورزشکار و چهار داور در این رشته ورزشی در قم فعالیت می کنند و به زودی کلاس های آموزشی این رشته در 15 سالن ورزشی آغاز خواهد شد.
7404/ 6133/
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.