اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا به نقل از مرکز خبر حوزه، وی روز شنبه در دیدار مسئولان انجمن فرهنگی ناشران آموزشی، افزود: این نوع مراکز آموزشی پولی، باعث اختلافات طبقاتی شده است؛ به طور حتم مستضعفان با استعدادی که دارند، نمی توانند دراین مراکز آموزشی پولی شرکت کنند.
آیت الله علوی گرگانی اضافه کرد: باید کاری کرد این نوع بی عدالتی آموزشی از بین برود تا همه بتوانند از آموزش یکسان استفاده ببرند.
وی در ادامه گفت: کشور ایران نسبت به بعضی مسائل و صنعت ها مانند بحث کاغذ عقب افتاده است؛ چرا نباید در این بحث مستقل باشد.
وی اضافه کرد: ایران اسلامی دارای مردم بزرگی است که در همه صحنه ها حضور فعال دارند؛ این نشان از وحدت اجتماعی است و می تواند در مسائل مختلف کارساز باشد.
آیت الله علوی گرگانی گفت: برای مساله وحدت افزایی و انجام کارهای بزرگ مانند تولید کاغذ و صنعت در کشور، طرح و همت بلند می خواهد تا کشور بتواند در همه مسائل خودکفا باشد.
وی ادامه داد: چون همت و اراده ای درکشور نیست، برای همین در بعضی مسائل مانند تولید کاغذ به مشکل برخورد کردیم؛ دراین رابطه باید دولت همراهی کند تا با همکاری سایر ارگان ها شعار «ما می توانیم» درهمه مراحل به سرانجام برسد.
/2085/ 6133/
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.